Wakacje kamperem to przygoda, jakich mało! Ta swoboda i niezależność w podróży sprawiają, iż coraz więcej turystów z Polski decyduje się na wynajem kampera. Wakacje tuż, tuż – a nam nie pozostaje nic innego, jak zaplanować wstępną trasę! Przedstawiamy wam 6 najlepszych miejsc kempingowych w Polsce! Oto one!

Skoro już tutaj trafiliście… zapewne zastanawiacie się, czy wynajem campera jest opłacalny i czy rzeczywiście warto udać się w podróż pojazdem kempingowym. Nie podamy wam jednoznacznej odpowiedzi! Otóż wynajem kampera to dobry wybór dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem lub podróżują stosunkowo rzadko. Wówczas wynajem kampera będzie korzystnym rozwiązaniem.

Koszty zostaną podzielone wśród wszystkich uczestników, a ty nie będziesz musiał martwić się o konieczność przechowywania kampera pod zadaszeniem czy wykonywania regularnych przeglądów technicznych. Jeśli caravaning płynie w twojej krwi, tym samym podróżujesz co najmniej 3-4 razy w roku – wówczas warto rozważyć jego zakup.

Gdzie możesz wypożyczyć luksusowe kampery? Wypożyczalnia kamperów – https://kampery-klf24.pl/ – posiada szereg różnorakich rozwiązań, będących odpowiedzią na twoje potrzeby. Domy na kołach dowiozą cię wszędzie, gdzie tylko zapragniesz! Nie przedłużając… Gdzie możesz zatrzymać się kamperem?

Camping Alexa

Jeśli planujesz spędzić nadchodzący urlop nad morzem, Camping Alexa to coś dla ciebie! Położony na klifie z bezpośrednim widokiem na morze zadowoli nawet najbardziej wymagających caravaningowców… Co ciekawe, wschód słońca można oglądać z pola kempingowego bez konieczności opuszczania go! Czego możecie oczekiwać? Bardzo dobrych warunków i specjalnego miejsca do usmażenia ryby!

Camping Forteca

Dolny Śląsk każdego roku przyciąga tłumy turystów, a my… doskonale wiemy dlaczego! Położony tam Camping Forteca został dostosowany do najśmielszych potrzeb podróżników. Z kempingu roztacza się cudowny widok, którego z pewnością nie zapomnicie… Kemping znajduje się bowiem na terenie rozległego stawu. Rozwiązanie to sprawdzi się w szczególności u osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku miasta.

Camp66

I kolejna propozycja na Dolnym Śląsku! Na Camp66 nie będziecie musieli martwić się o wolne miejsce noclegowe, bo… jest ich ponad 70. Dostępne stanowiska zostały dostosowane dla kamperów i przyczep, a co za tym idzie, Camp66 to doskonała opcja dla rodzin z dziećmi czy grupki znajomych. Na terenie kempingu znajduje się m.in. restauracja, a w niej pozycje wegetariańskie i wegańskie!

Parking Woziwoda

Kaszuby to piękna kraina, co więcej – idealna na kilkudniowy trip. I choć Parking Woziwoda oferuje zaledwie kilka miejsc dla kamperów, otoczenie natury z całą pewnością was zachwyci. W pobliżu znajdziecie mnóstwo atrakcji, w tym właśnie ośrodek edukacji leśnej czy akwedukt w Fojutowie, który po prostu warto zobaczyć.

Sławatycze

Czy mamy tutaj wielbicieli kajaków? Sławatycze to idealna propozycja dla fanów wszelkich aktywności! Łąka rozciągająca się nad Bugiem to punkt obowiązkowy na mapie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać wieczory przy ognisku w dobrym towarzystwie. Co ciekawe, miejscówka ta jest całkowicie bezpłatna!

Camper Park Rusin-Ski

Kemping znajdujący się na szczycie góry? To możliwe! Znajdujący się niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej Camper Park to jedna z najciekawszych pozycji w naszym zestawieniu. Bliskość gór, zapierające dech w piersiach widoki, lasy obfitujące w maliny i borówki… Czego bowiem chcieć więcej?

Miejsca kempingowe obecnie niczym nie przypominają tych sprzed kilku czy kilkunastu lat… Miejscówki te zostały wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań, a przebywanie na ich terenie to czysta przyjemność. Aby jednak ułatwić sobie wyszukiwanie miejsc kempingowych, skorzystaj z aplikacji CamperContact lub Parking4night. Znajdziesz tam informacje o kempingach, parkingach i wielu innych miejscach, w których możesz zatrzymać się kamperem. Udanych wakacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.