Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Avatar to są te wartości (Spontan Track)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Track nagrany na moim shure. Napisanie i nagranie zajęło 0.5h . Proszę o komentarze.

http://www.youtube.com/watch?v=Wo7gLBRQ7ck
Niezłą jakość wyciągnąłeś z dynamika
Ćwicz płuca, bo na początku bardzo często wdech bierzesz, staraj się też oddychać tak żeby nie było słychać wdechów na nawijaniu (albo wyciszaj to potem)
Musisz bardziej bit poczuć też.

Co do jakości to ten, no rzeczywiście dobra :p Sam też mam shura :P a jakiś model, karta dźwiękowa / mixer, coś ?
ja jebie, ale ten wokal napierdala... SZ CZ Ś są chujowo zniekształcone
sam shure c608 do kompa a karta zintegrowana. Co do głosek syczących nie wiem jak je zredukować, może jakieś pomysły?
De-esser, ale nie chodzi tyle, co o redukcję, ale o to, że zniekształcone są i brzmią brzydko, z resztą jak to Shure'y z serii C
zbieram na kartę dźwiękową i pojemnościówkę, ale jeszcze to trochę potrwa
pojemnościówka, to też nie do końca wyjście :P
Coś trzeba kupić. Zanim nazbieram mam to poćwiczę oddech, bo faktycznie słychać ;p
jeśli to Ci pomoże, to ja mam bardzo głębokie i głośne oddechy od zaciskania gardła kiedy zmieniam głos i każdy oddech wtedy ręcznie przyciszam o kilka dB
spróbuję jutro bo tekst napisany już czeka. Ogólnie jestem pływakiem więc płuca mam niezłe pewnie kwestia techniki i tyle.
wyćwicz bardziej przeponę, bo ona jest silniejsza niż płuca
Stron: 1 2
Przekierowanie