Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Gumka - Pożądanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
` Nagrywka na szybko oczywiscie do poprawki ale na razie przerwa świateczna więc sprawdzcie narazie niedopieszczoną werscje. Ave.

http://www.youtube.com/watch?v=L-TFWXM8YN4
kurwa nie lubie damskiego rapu....z tego wszystkiego tylko zdjecie mi sie podobalo? twoje?? :D:D haha
` cóż są gusta i guściki. a zdjęcie haaa na pewno nie moje ;]
Nie lubisz damskiego rapu? To co Cię natchnelo zeby sprawdzić? :) Ja tam lubię damski rap. No i jeśli dyskryminujesz damski rap, to spier... Bo przecież nie chodzi o to kto nawija, tylko jak i o czym. Pozdro.
sprawdzilem bo nie wiedzialem ze gumka jest kobieta...tez zwracam uwage na teksty ale zeby mi sie podobalo jeszcze musi bys dobry wokal i flow. Pozdro
Dobrze : ) Mi bardzo podoba się damski rap ; D
(04-22-2012 11:04 AM)Truez napisał(a): [ -> ]No i jeśli dyskryminujesz damski rap, to spier... Bo przecież nie chodzi o to kto nawija, tylko jak i o czym. Pozdro.

hahahahaha No błagam Cię :D
@ Gumka
Postaraj się czymś wyróżniać w rapie jeśli chcesz mieć posłuch. Dlaczego? Bo niestety brzmisz tak samo jak reszta raperek. Jestem świadomym słuchaczem oraz otwartym na coś nowego. Dotrzyj do mnie, do innych ludzi na tym forum, a dotrzesz do wszystkich. Big Up
Ja się kompletnie nie jaram tym kawałkiem. Jeśli chcesz się wybić fajnie w damskim rapie to musisz coś zmienić, bo muszę podbić Siwsona brzmisz jak każda inna raperka. Po drugie tekst, tracisz rymy momentami i brzmi to co najmniej nie fajnie, flow do dopracowania, nie zawsze trafiasz w bit.
zajebisty text bit bardzo dobrze dobrany tylko ten master zjebał trak poza tym zajebiście ...
Rob swoje ....
Piona
Mi się też damski rap nie podoba. Żadna "raperka" jeszcze do mnie nie trafiła. Każda brzmi tak samo, nagrywają albo o miłości, sexie (ten od Gumki to najgorsze, jaki w życiu słyszałam) , dissy, jakieś smuty, nie słyszałam jeszcze nic na rozkminę, a bardzo chciałabym usłyszeć. Póki co, ten kawałek potrafiłam do końca wysłuchać, bit bardzo przyjemny, tekstowo znów trochę kulejesz, widzę, że bez sexu byś dłuższego czasu chyba nie wytrzymała, dużo o nim nawijasz, co jest dla mnie irytujące. Pozdro.
No to paczaj :D
http://www.youtube.com/watch?v=m0XcqeMe8-E
Może nie jest to raperka żadna ale kawałek fajny, chilloutowy
A Ty mi z czym tu wyjeżdżasz o.O
Stron: 1 2
Przekierowanie