Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: JzS - Dawaj to / Życie na osiedlach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

2 Spontany :)
dobre rymy,wpada w ucho:) mnie sie podoba...
Dzięki wielki ;) Może ktoś jeszcze coś napisze? :)
Siemka, tak jak napisał Set - wpada w ucho, fajne flow, nawijasz tak ,,na luzie" ;) Rzadko spotykam takie beat'y, idealne do palenia, jak dla mnie to jest taka bardziej hardcore'owa wersja Ego czy Pijanych Powietrzem, ale to pewnie spostrzeżenie przez to że jestem zmęczony ;] Pozdrawiam i czekam na następne utwory.

,,Jak najebany Abdul przemierzam swoją pustynię" ;)
dzięki Montana ;)
W sumie dziwne, zawsze jak nagrywam spontan spotykam się bardziej z pozytywnymi opiniami niż kiedy przykładam się bardziej. Nie wiem jak to się dzieje ;)
Zajebiście :) trochę refren w pierwszym kawałku chujowy, ale ogólnie w porządeczku :) Więcej spontanu moje uszy to kupują ;)
he sprawdziłem cię bo stwierdziłeś że nie mam flow i sprawdź nowe kawałki moje bo obiektywnie patrząc nie masz nawet 1/4 mojego poziomu ;p
Git DzH ale ja nie napisałem że ja mam lepsze Flow od ciebie, tylko tyle że nie masz go, a to czy ja mam to wiesz. sprawdzilem 2 kawałki dla mnie poziom trzymasz cały czas ten sam i tyle. No i nie fisiuj bo jak wrzucasz kawałki dla kogoś opini to powinieneś ją przyjąć do siebie bo przecież nie robie tego po to żeby komuś zrobić na złość tylko żeby wiedział co myśle po przesłuchaniu jego kawąłka. Yo
Przekierowanie