Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Dr. Dre najlepiej zarabiającym raperem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

masterinho

W najnowszym zestawieniu Dr. Dre znalazł się na szczycie rankingu na najlepiej zarabiającego rapera: http://www.infonaluzie.pl/dr-dre-najlepi...m-raperem/
Nieźle, nawet Diddy wyprzedził Dżejazi.
Czekam aż Gucci ich wszystkich wyprzedzi.
Mogliby zrobić taki wykaz z polskimi raperami
hehe, jak patrzę na listę.. Czemu ja nie wiedziałem, że Akon to raper ? Zawsze mi się wydawało ze to jakiś pop. W sumie, to że Dre jest najbogatszym raperem nie powinno nikogo dziwić. Ma swoje lata i dłuugi staż.
Oni mają kase nie z rapu , ale głównie ze swoich wytwórni, reklam, ciuchów i innych biznesów. Więc akurat zdziwiło mnie trochę, że to Dre taki przedsiębiorczy, już bardziej 50 centa obstawiałbym niż dre.

WTC mają staż podobny lub większy, znani na cały świat, a hajsem to chyba nie grzeszą na dzień dziś.

A Diddy to tak chyba się na nowo dorobił swoimi nowymi nabytkami? A i pewine MGK mu dobry hajs przyniesie na dniach...
Nie zszokowały mnie jakoś wyniki tej ankiety, w końcu gdzie się teraz nie obejrzysz to beats by dr. dre :)
a i co tam kurwa robi Nicki Minaj?
(09-08-2012 11:46 AM)dek napisał(a): [ -> ]dobrze muszą być reklamowane, że schodzą w mega ilościach słuchawki średniej jakości

nie oceniam, nie miałem możliwości stestowania
(09-08-2012 11:50 AM)Krolu napisał(a): [ -> ]
(09-08-2012 11:46 AM)dek napisał(a): [ -> ]dobrze muszą być reklamowane, że schodzą w mega ilościach słuchawki średniej jakości

nie oceniam, nie miałem możliwości stestowania
Ja słyszałem, że nawet dają radę ;)
dek, to żeś poleciał teraz :D
No tak ;) Ale słyszałem to od kumpla a nie wyczytałem z neta ;)
Każdy ma inną wrażliwość słuchu i wymagania do sprzętu. Ja tam korzystam z senheiserów i jestem mega zadowolony. Nie słyszałem jeszcze na żadnych pełnych słuchawkach do codziennego użytku lepiej osadzonego basu.
ja pierdolę, dostałem kurewsko hardcorowy dubstep'owy beat, i mam na nim nagrać, fight
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie