Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Majster - Ambicje niewolnika.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
http://www.youtube.com/watch?v=OI0Hsl9NUnk

Witam. Kolejny kawałek z serii: "o tym o czym wszyscy" :D Zapraszam do oceniania i wyrażania opinii ;)
Pracuj ;)
Zapraszam do oceny ;-)
o tym co wszyscy, jak większość chujowe %)
Panowie. To co zmienić, żeby nie było: "Jak większość chujowe" i żeby było widać efekty pracy? ;-) Bo na tym mi zależy, żeby zmienić to co jest złe.
napierdalaj teksty do szuflady, a nagrywki zachowuj na dysku lokalnym

tyle ci podpowiem, i ujawnij się za rok/pół roku, tylko bez wejścia smoka (sulina) że wracasz po czterech latach. rada życiowa fchuj
Dobra, to już wiem. Ale co trzeba zmienić, żeby było lepiej? :D A nie co zrobić, żeby zniknąć?
Co to za bit?
Ściągnąłem go z paczką darmowych bitów. Ten akurat miał numer 13. Tyle Ci mogę powiedzieć...
Gdybyś lepiej się lepiej wbijał w bit i miałbyś lepszą dykcję to dla mnie by było zajebiście, podoba mi sie sposób w jaki nawijasz :)
Wiele zależy od sprzętu na jakim tego się słucha. Na słuchawkach których nagrywam, jest zajebiście, puszczam na głośnikach i jestem w stanie wyłapać co 2 słowo. Trening i nowy sprzęt. Tego mi chyba potrzeba ;-)
nie. potrzeba ci ćwiczeń, pisania i nagrywania do szafy, nie po to żeby udostępniać
a zresztą, i tak zrobisz po swojemu
Stron: 1 2
Przekierowanie