Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: BeNy$-Wytrzyj Oczy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Nie wiem czy to wina dykcji czy tego że nie używasz pop-filtra, ale pewnie po części tego i tego więc zamontuj jakiś pop-filtr i otwieraj szerzej usta bo ogólnie jest w tym coś fajnego ale trzeba się porządnie wsłuchiwać, żeby coś zrozumieć.

P.S. Ale to już do ksywy... jakoś nie lubię takich znaczków w ksywach bo przez to stają się one strasznie dziecinne więc moja rada (nie koniecznie musisz się posłuchać) zmień ksywę.
Prawie nie rozumiem co nawijasz. Brzmisz, jakbyś nawijał po francusku. Wokale się rozjeżdzają, pracuj :)
dek... nie chodziło mi o to żeby nagle wszyscy inaczej go nazywali ale o to że np. Benys o wiele lepiej wygląda niż BeNy$.
(09-25-2012 19:56 PM)bajtek94 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy to wina dykcji czy tego że nie używasz pop-filtra, ale pewnie po części tego i tego więc zamontuj jakiś pop-filtr i otwieraj szerzej usta bo ogólnie jest w tym coś fajnego ale trzeba się porządnie wsłuchiwać, żeby coś zrozumieć.

P.S. Ale to już do ksywy... jakoś nie lubię takich znaczków w ksywach bo przez to stają się one strasznie dziecinne więc moja rada (nie koniecznie musisz się posłuchać) zmień ksywę.
Już zmieniłem na Yt Nazwę :D może rzeczywiście lepiej wygląda :D
Przekierowanie