Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Misq-Moja Przestrzeń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dla wszystkich załamanych po stracie swej drugiej połówki ( na końcu tracka poradnik na pokonanie cierpienia) .

[Obrazek: audio_new.gif]
Jaram się. Kozacki kawałek, 5/5
Czystą pojebastyczność czuć na 50 km, ale trochę mnie drażnią te przyspieszenia dlatego dam 4 gwiazdki.
Dla mnie chyba najlepszy Twój numer jaki słyszałem, fakt że za dużo ich nie widziałem, ale w każdym razie dobry track i w końcu miałem swój udział w jego powstaniu. ;D
Ogólnie czuć taką psychodele. Troche jak w muminkach.
A tak powaznie, to kup lepszy sprzęt, bo nie jest zły track - tylko jakość mocno cię ogranicza

aha no i zapraszam do mojego topicu oczywiscie
Postanowiłem ten track nagrac jeszcze raz ale u kumpla . Więc jakościowo będzie brzmiał jak "Nauczyłaś Mnie" i "Hells' Kitchen" bo osobiście lubie ten track i zasłużył na nagranie w lepszej jakości :)
Miśq mam rozumieć, Rachaela? ;( Kawałek dobrzy, ale mogłeś do mnie napisać, zrobiłbym Ci ładnie track, bo gryzą Ci się wokale.

P.S: Ten bit miał być na moim ep, ale chyba zrezygnuję bo jak już wykorzystałeś... ;)
Wiesz ja wokale chyba mam jeszcze na kompie w wawie więc luknę co i jak i jak będą to ci dam znac i obadam jak ci wyjdzie twoja obróbka. Jak chcesz to śmigaj na tym samym bicie mi to różnicy nie robi :)[/align]
Stracona połówka, to o Rachael chodzi? Ok, jak coś to wysyłaj, słuze pomocą ;)
Nie True ten track nie jest o Racheli :) Między nami jest ok aczkolwiek sa spięcia jak w każdym związku fakt faktem może byc tak że narazie będziemy oddaleni bo musze trochę keszu zaoszczędzić ale jesteśmy nadal razem brat :)
Misqu, na czym nagrywasz? :D
Nie chcesz wiedzieć stary.

Mikrofon dynamiczny z Philipsa i komp ze zintegrowaną dźwiekówką

Program: Cool Edit Pro

Także słabo jak cholera. Zbieram na sprzet już lepszej jakości ale póki co musze się męczyć z tym gównem :( :cry:
Stron: 1 2
Przekierowanie