Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: O.S.T.R. & Hades "600 dni" (prod. Killing Skills)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zastanawiam się, jakim cudem ten kawałek jeszcze się tu nie znalazł...
Ostrzegam przed scenami w "klipie". Ludziom bez nerwów naprawdę odradzam oglądać.
Szacunek dla O.S.T.R.ego i Hadesa za ten kawałek.Mówiłem to już komuś. Kawałek spoko, ale może jestem inny, bo sceny mnie w ogóle nie ruszają i uważam, że to zwykła prowokacja, aczkolwiek bardzo dobra, przemyślania i mam nadzieję się uda.
To co jest w tym klipie nie dzieje się od wczoraj, od tygodnia czy od 600 dni. Przemoc i cierpienie towarzyszy nam od lat, ale dopiero teraz o tym słyszymy.

A gdy otworzył pieczęć drugą, usłyszałem drugie Zwierzę mówiące: Przyjdź!
I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz.Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.


ojej
Ludzie przeżywają szok jak widzą ten klip,pokazuje to też jak daleko wielu osobom do rzeczywistośći. Wałek naprawde na propsie, mocna prowokacja która mam nadzieje..pokaże się szerszemu gronu. w sumie jak usłyszałem sam bit to już wiedziałem że to będzie Coś :D
No myśle ze wszyscy to słyszeli zanim zostało wrzucone na forum, może przez to chociaż troche więcej osób pomyśli o tym. Ale i tak w większości posłuchają to dzieciaki które gówno z tego wyciągną.
jesli chodzi o mnie to lubię sadystyczny humor i te klimaty, ale w jednej z ostatnich scen jak to dziecko krzyczy z rozjebaną japą to aż mnie telepnęło. Wyobraziłem sobie jak moja córa pada ofiarą takiej przemocy. Ja pierdole ile od optyki zależy.
Track bardzo dobry, klip szokujący ale i tak za parę dni znowu będziemy żyli normalnie nie pamiętając co się tam dzieję . No cóż w końcu ktoś pokazał prawdę...
Ostry zawsze daję prawdę od siebie, nie że akurat ,,teraz" ogólnie powiedziałem.
Kawałek rzeczywiście bardzo dobry. Jak dla mnie to jest dobry rap który skłania przemyśleń (przynajmniej powinien) to prawda że jest to rzeczywistość, ale mało osób o tym wspomina... a szkoda.
I mimo że temat wolności jest dość często używany to mało kto pokazuje go aż tak wprost.
Rozpierdol totalny.Nie jestem w stanie wiecej napisac.
Bo oni juz o wszystkim powiedzieli...
przynajmniej oni nie boją się pisać, nawijać o tych skurwysynach wszystkich
może po tym klipie ludzie zaczną zwracać uwagę na to co dzieje się na świecie
O to chodzi, Rap ma uświadamiać i pokazywac prawde, która maskują pierdolone media. Więcej takich kawałków, więcej takich tematów na kozackich bitach i więcej świadomych ludzi. Tyle.
Stron: 1 2
Przekierowanie