Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Powiedz jak trafiłeś/aś na HHstyle PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
:biggrin:
No więc tak, pewnego dnia siedziałem sobie przy komputerze i pisałem z jedną taką małolatką, a tu nagle jakiś obcy typek do mnie pisze i pyta się czemu haipehaope.pl nie działa. Grzecznie mu wytłumaczyłem, że nie wiem, bo już dawno temu odszedłem z ekipy tamtego foruma, ale spytałem jaki miał tam nick - może go znam. Odpowiedział, że Tałi i od razu skojarzyłem go z patronatami od TV Trwam i VIVY. On na to, że tak, to on i żebym opowiedział mu swoją historię. No to opowiedziałem jak tamto forum zostało zniszczone przez ciśnienie na sos właścicieli. Zaproponował mi żebym zajrzał na jego forum hhstyle.pl. Pomyślałem "a co mi tam!". I tak nie miałem nic lepszego do roboty - dużo małolatek chodzi po tym świecie. Zajrzałem i mówię "no spoko forum". A on "jak chcesz to sobie wybierz dział, który chciałbyś moderować". No to wybrałem Wasza Twórczość. No i dalej to już jakoś poszło. Koniec.

PS. Do tej pory nie wiem dlaczego Tałi napisał akurat do mnie...
Jak to nie wiesz dlaczego,, już Ci tłumacze..
ma haipehaope mogłem przeglądać tylko listę użytkowników a Ty miałeś dużo wpisów i byłeś widocznie pod ręką akurat wiec napisałem :D

A ja trafiłem tutaj jako pierwszy :D
Mi zostawiono Wpis na muzzo i pamietam jak było miej działów i malo tematów
Hmm.. Pasterz mi polecił i pokazał hhstyle. :D
Ogólnie rzadko udzielam się na forach tego typu. Tu też wchodziłem jakiś czas anonimowo, ale w końcu postanowiłem założyć konto. No i chyba jakoś 3 miesiąc leci. :cool:
Jak na trzy miesiące to nie duzo sie napisałes : ))

Ale fajnie ze jesteś gościu :D
Teraz mam ferie, może będzie więcej czasu to się poprawie i może trochę pospamuje wam tu :D
Ha! dzięki. :)
A więc.

Niegdyś na muzzo przeglądam profile,
Czytam na dole, komentarzy tyle...
Klikam w profil, słucham tracków,
Nie wyczuwam żadnych braków,
Więc linijkę po linijce, zapisuję,
Jaram się tym, wręcz propsuję,
Klikam dalej, patrzę w dół,
Komentarzy dużo, w chuj!
Patrzę niżej, HHSTYLE,
Więc omijam to możliwie,
Klikam dalej, patrzę... znowu!
Mówię, pozabijam tych spambotów!
Klikam dalej, patrzę ehhh...
Kliknę... sprawdzę co to jest...

I tak już zostałem... nie widzi mi się wyłazić stąd ;>

Tutaj nauczyłem się doceniać rap. Wcześniej słuchałem umcy, umcy, fajny bit, to niech sobie pobrzdęka u mnie na komórze... a teraz to coś więcej. Niegdyś jak słuchałem podziemia, to takie mi się to wydawało słabe... a teraz słucham często tego co wrzucacie ;) Dzielnie interpretuję tekściwa. Pozdro!
Truez mam to samo na telefonie o dziwo nie wylądował nowy Shellerini tylko wasze kawałki.
ehh... a dla mnie to forum jest ważne i zawsze będę miała do niego sentyment i pozytywne odczucia, bo poleciły mi je pewne ważne osoby;) w sumie wtedy nie wiedziałam za bardzo po co, dla tego założyłam konto i się nie udzielałam, ale teraz się wkręćiłam... a wręcz uzależniłam, bo każdy tu pisze to, co myśli, bez ściemniania, bez owijania w bawełnę^^ i to jest zajebiste... i każdy tu jest inny, a pomimo tego wszyscy żyją w zgodzie i każdy jest kaceptowany taki jaki jest;) no zakochać się można!^^:D:)
Raj w rapowym stylu.
Jako mistrz Jedi, wyczulem w mocy ze czas powstania zakonu nadchodzi. Joda, tzn. Smile w odpowiedzi na moje wolanie w mocy mianowal mnie Straznikiem Haosu w Zakonie i od tamtej pory szerze prawde o istocie mocy i nekam ciemnych (doslownie)...Lordow. Banem wladam oraz elektronicznym pastuchem. A moj styl to Napad tzn. Vapad. Niech moc bedzie z wami! ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie