Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Mixtejp hhstyle.pl =10 finalistow HHStyle Battle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie wiedzialem za bardzo gdzie otworzyc ten temat, wiec otwieram tutaj. Kesler, jak cos to przenies go w bardziej odpowiednie miejsce. Moze gdzies w HHstyleBattle, bo temat jest bezposrednio powiazany.
Tutaj bedziemy komunikowac i komentowac powstajacy mixtejp. W tym watku bede informowal was o wszystkim co z nim zwiazane.

Na poczatek info organizacyjne. Plan jest prosty. 5 edycji bitwy HHstyle Battle, 10 finalistow, wszyscy dostana opcje wziecia udzialu w mixtejpie, ktory ogarniac bede w imieniu calej starszyzny.
I tak, kolejno:

1. Podklady - zrobi moj ziom z PCD ekipy: Kanon. Tu mozecie sprawdzic jego rzeczy:
http://funkjunkee.muzzo.pl/
http://www.myspace.com/nonaaak
Najswiezsze nawijki Kanona i calej ekipy na tym mixtejpie:
http://www.speedyshare.com/files/2580461...ixtape.rar

2. Tematy - nie chce narzucac nic nikomu, wiec emsi beda mieli absolutnie wolna reke. Moznaby wykminic jakis patent tematyczny, zeby wszystko mialo spojna forme. Licze na wasza kreatywnosc i pomysly. CI, ktorzy nie beda nawijac na mixtejpie, tez niech sie udziela!

3. Nagrywki - u nas w 71 w Odbiornik Studio w Osi (Oborniki Slaskie) Same godziny studyjne nic was nie beda kosztowac, beda sponsorowane przeze mnie. Musicie tylko dojechac i pooprostu sie stawic w gotowosci.

4. Wydanie materialu - W formie mp3 naturalnie. Planowana wersja fizyczna na podstawie preorderow jakie rozpiszemy odpowiednio wczesniej badajac zapotrzebowanie. Ale mysle ze ze 100 sztuk powinno wsiaknac w samo forum jak woda w gabke. Otwarty temat to grafika, okladka i wszystko co zwiazane z oprawa. Plan jest tez zrobic wlepy i dolaczac do plyty. Tu otwarte pole dla grafikow i wszelkich artystow malarzy. Zrobimy to na zasadzie, kto zrobi lepszy wkret, ten wykorzystamy.

5. Obrazek video. Mam pomysl jak wspomnialem w innym watku. Na razie jest w powijakach, ale za jakis czas podziele sie nim z wami. Generalnie nie ma cisnienia na video, i w sumie wcale go nie musi byc, ale fajnie byloby go zrobic.

6. Uczestnicy - Poki co, po dwoch edycjach mamy 4 zawodnikow:
a) Vexx
b) Polako
c) Glutek
d) Kupson

TYch emce prosze o wiadomosc na PW z potwierdzeniem checi wziecia udzialu (nikogo nie bede zmuszac, i musi byc od was wyraznie wyrazona chec wziecia udzialu) gdzie sie wymienimy gg zeby byc w bezposrednim kontakcie. Juz osobno bede wam podsylal sukcesywnie podklady i bedziemy sie na solo ustawiali na nagrywki i dogadywali wszelkie szczegoly.
O reszciee zawodnikow bioracych udzial zdecyduje starszyzna forum.

Na ten moment to tyle. Wiecej wkrotce. Piszcie, uzupelniajcie, komentujcie.
pokojowo!

Edit: Calosc zmiksujemy z DJ Zubą co by mialo to zaiste konwencje mixtejpową.
Jak mixtejp będzie już nadchodził rozpiszemy konkurs na projekt forumowych wlep, które będą dołączane do wersji fizycznej jako bonus. także jak ktoś się zna na grafice to niech sobie układa w głowie projekt :)
Dobra ja mówie ze chce jedna sztuke mixtape jak coś
Trane dawaj do finału w nastepnej edycji to bedziesz na krazku;D
zajebisty pomysł! :love:
Tede bedzie w finale z peją w następnej edycji. Nie ma sie co spinac.
co ty;p
nie peja i nie tede;p
Będzie MC Patryniu i WażkaG. ;D mADAfAka!
Kula do nas wbije na battle a ja wiem ze nie wygram ale bende walczyl :D:D
Walcz do upadłego ! pozabijaj ich na tym battlu!
ja bende się modlił
i rezerwuję jeden egzemplarz fizycznej wersji
co wy tak chcecie zebym ja sie pojawil na tym mixtape ciekawe
(02-16-2011 10:28 AM)trane16 napisał(a): [ -> ]Dobra ja mówie ze chce jedna sztuke mixtape jak coś

(02-16-2011 11:29 AM)obama napisał(a): [ -> ]i rezerwuję jeden egzemplarz fizycznej wersji

Na preordery zrobimy osobny temat. Jeszcze 3 edycje bitwy przed nami, wiec sporo za wczesnie na to.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie