Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Mastering kawalka za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiec tak jesli szukasz kogos kto ogarnie Ci caly projekt a inne typy chca za to siano to napisz na gg 45386466,ja to robie z milosci do dzwiekow synu i ch... hejterom w pyski i tym co robia to za hajs... a to probka tego co robie... http://www.youtube.com/watch?v=QrL1b4v2tB0 Odpisuje kazdemu...
dzięki :( robię za hajs :(
po co zakładasz drugi taki sam temat?
czuje sie urażony.
Jestem ciekaw co bys zrobil gdyby tak kazdy z tego forum napisal do Ciebie i podeslal swoje projekty :) Swoja droga, jestem pelen podziwu, ze robisz to za free bo zlozenie kawalka jest bardzo czasochlonne ale widze kilka mozliwych tego przyczyn. Zacznijmy od poczatku... Calkowicie sie na tym nie znasz i nikt Ci za to po prostu nie zaplaci. Nie masz swojego zycia prywatnego, nikt Cie nie lubi, nie masz dziewczyny, przyjaciol, znajomych z ktorymi spedzasz czas. Nie uczysz sie i nie pracujesz bo masz az za duzo wolnego czasu. Jestes bananowcem, ktory na zycie dostaje kase tylko od rodzicow i nie potrafi zarobic sam. Jestes nowym zbawicielem swiata. Ktora przyczyna jest prawdziwa? Odpowiedz sobie sam. Nie znam Cie ale wpisujac w tytule sam "mastering" spaliles na starcie, chyba ze nie robisz mixu i zajmujesz sie tylko masteringiem. Ciekawe czy w przyszlosci jak bedziesz szukac pracy, dasz ogloszenie, ze poszukujesz pracy bez wynagrodzenia i ch*j w pysk kazdemu pracodawcy, ktory placi swoim pracownikom :)
w swietle tego tematu jestem mega komercyjna kurwa bo biore hajs za prawa autorskie.

A tak poza tym to jestes idiota i nawet gdybys bral hajs to i tak nikt by Ci go nie dal , i mean, no posluchaj tego kawalka ....!
Poprostu jak ja potrzebowalem zrobienia mi kawalkow kazdy mial wywalone w to co robie i chcial hajs,poznalem kogos kto mi to zrobil za free,nauczyl wszystkiego i teraz ja to robie za free a jak nie wierzycie jak to robie poprostu wyslijcie projekty hehe
Okej, rozumiem. Mozesz robic co chesz i nikt Ci tego nie zabroni ale nie obrazaj przy tym innych bo nie tedy droga.
Sorry ---------------------------- to Ty zaczales mnie obrazac wiec --------bo jakbym Cie dorwal w realu to ciekawe czy bys skonczyl mi mowic w oczy to co napisales a szacunek to tylko dla prawdziwych graczy a nie hejtujacych leszczy wiec zamknij morde i narta...
Widze, ze jednak jestem niedojrzalym dzieciakiem. Oczywiscie ze bym Ci powiedzial, a nawet o wiele wiecej. Zycze powodzenia.
Tu masz prawdziwych graczy

[Obrazek: Hip-Hop-Summit-Action-Network-Inaugural-...7T0KLl.jpg]

a nie twoich kiepskich ziomkow spod blokow. To ze robicie cos za darmo nie czyni z was prawdziwych.

HUSTLE BITCH N STOP TRIPPIN
każdego z nas ktoś uczył i to nie wytłumaczenie.
Bym chciał zobaczyć co on tam napisał że aż ocenzurowałeś :D
Nic madrego, uwierz. Kolega pokazal swoja inteligencje wyzywajac mnie od czerwonych, radzieckich zdrajcow, czy jakos tak. Moze ma jakies niemile wspomnienia z dziecinstwa zwiazane z ZSRR? Nie wiem, nawet w to nie wnikam bo mnie to jakos malo interesuje. Chcialbym tylko poznac jego uzasadnienie wypowiedzi skierowanej do mnie, chociaz domyslam sie, ze argumentow tam nie znajde tylko same bluzgi. Nie czuje sie urazony wiec mozecie odcenzurowac jego post. To swiadczy tylko o nim :)
Przekierowanie