Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Teutates - Nadszedł czas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemano . Zapraszam do sprawdzania mojego pierwszego kawałka
https://www.youtube.com/watch?v=cOP7SSR6XbI

matx321

Fajne słowa oraz nutka.
Jak na początek fajnie Ci wyszło.
Nagrywaj inne nutki, a kiedyś coś z tego będzie.
Słaby master, dykcja do dupy, flow =zero :c
Podbijam pixa
Moim zdaniem Teutates dobrze pojechał i nie rozumiem waszych opinii. Przesłuchałem wasze twory i trzymacie o wiele mniejszy poziom od niego, tym bardziej, że Teutates wrzucił tu swój PIERWSZY utwór, jakbym miał oceniać wasze pierwsze kawałki to bym chyba z ziemi się nie podniósł przez długi okres czasu. Mastering może nie jest idealny - ale dajcie spokój, nie jest mu tak potrzebny jak w przypadku was.
Zobacz na datę założenia konta, dobrze? Przeglądałem forum już od jakiegoś czasu. Teutatesa znam i wiem, że nie jest słabo, jak na pierwszy utwór, zaznaczam. I jeszcze hejtują (tych 2 pierwszych) ludzie bez żadnych argumentów, a ich utwory są jeszcze gorsze, a robią to już któryś raz z kolei.
Argumentów brak, czyli opinia jest nieważna, niepoparta niczym.
Chuja wiesz Maniek225. Jak nie widzisz tam wyżej argumentów to masz cholerny problem z czytaniem ze zrozumieniem - na tym forum jest to coraz częściej spotykane.
Haha, to chyba Ty masz problem, z całym szacunkiem, ale wymień mi choćby jeden argument.
Przekierowanie