Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Maras - Na co dzień Ft. Gauas Turas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tytuł znacie, ja nawijam trzeci:
http://www.youtube.com/watch?v=RNs67poMm...re=feedlik

Zapraszam do sprawdzenia :D

5!
Kolejny kawałek z tych, których mi było właśnie potrzeba;))
beat mi się strasznie podoba... i tekst prawdziwy, szczery, życiowy, subtelny... ale żeby nie było za słodko (ja to mówię?^^) - kolega nr. 2 jakby z beatu wypadał gdzieniiegdzie i to drażni!
Bicik słodziak.. pierwszy kolezka w porządku , gdyby bardziej luxno było nawinięte było by lepiej, drugi koleżka tez bez rewelacji.. hmm napisał przeczytał nagrywając i tyle ( tak odbieram ) Ty jesteś trzeci tak ? no to nie wyróżniasz się niczym specjalnym.. w dodatku mówisz cos o majtkach :D no masakra.. Kawałek średni , napisał bym bardzo miernie wręcz gdyby nie fakt ze czwarty koleżka podciągnął numer ; )

Wszystkie vokale są za cicho jak dla mnie :D
Dzięki za komentarz :)

Zawsze pisali, że chujowo i wgle. A teraz to się ciesze że komuś się podoba! :)

5!
(02-20-2011 00:29 AM)Smile napisał(a): [ -> ]Bicik słodziak.. pierwszy kolezka w porządku , gdyby bardziej luxno było nawinięte było by lepiej, drugi koleżka tez bez rewelacji.. hmm napisał przeczytał nagrywając i tyle ( tak odbieram ) Ty jesteś trzeci tak ? no to nie wyróżniasz się niczym specjalnym.. w dodatku mówisz cos o majtkach :D no masakra.. Kawałek średni , napisał bym bardzo miernie wręcz gdyby nie fakt ze czwarty koleżka podciągnął numer ; )

Wszystkie vokale są za cicho jak dla mnie :D

Pierwszy i czwarty koleś to jedna osoba czyli ja ;) ...

Peace!
no widzisz , to swiadczy tylko o tym ze wciaz sie wyrabiasz i nie masz jeszcze flow które pozwoli ci się wyróżnić .. latasz jak 80% ludzi robiących to amatorsko.
Wiem o tym , wiem ... dążę cały czas do doskonałości . Fakt faktem , ale cieszę się , że odsłuchują ten kawałek ludzi , którzy wiedzą o co chodzi i nie spinają się hejtując a wyrażając swoją opinie i bynajmniej szczerze .

Peace! ;)
srednie moim zdaniem;p bardzo średnie;]
Przekierowanie