Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: GRODZKA ROZJEBIE WAM WSZYSTKIM MÓZGI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=notify_me

Hahahahhahahahahahhahaha, smieje się i rzygam ; D

Wbijać w link pod zjdęciem !!!

Hahahahhahahahahha
na 90% jestem pewny, że to fake.
jeśli jednak się myle i wypadnie na te 10% to GrodzkIE jest nieźle popierdolone. po chuj się obnosić z tym, że zmieniło się płeć i pokazywać to publicznie? po jaki kurwa chuj patrzy na politykę przez pryzmat transsekzualizmu? nic nie mam do (że tak to ujmę) odchyleń od normy społecznej, ale wkurwia mnie Grodzkie tak samo jak geje, lesbijki etc etc. dlaczego? jest to każdego prywatna sprawa i nikt nie musi o tym wiedzieć. homoseksualizm, transseksualizm istniały od początków ludzkości, nikomu to nie przeszkadzało, ale przyszedł XXI wiek, prawa ochrony człowieka, tolerancja, amfetamina i ludzią się popierdoliło w deklach, bo nagle muszą się z tym obnosić.
Ale myślę, ze jeżeli to nie jest fake to "on" myślał, że to nie wydjzie na jaw, gdyż tam pisze, że po prostu po nocach siedział na sex kamerkach w takich dziwnych działach bo to go poprostu jara. Zobaczymy co z tego wyniknie niedługo.
Przekierowanie