Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Efen - Nowe Zmienne (Październik 2013) - Teledysk "Teraz i tu" (g. Supran)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przedstawiamy pierwszy klip promujący album producencki Efena "Nowe Zmienne". Obraz został nakręcony do numeru "Teraz I Tu" z gościnnym udziałem Suprana oraz DJ-a Kodobeasta. Realizacją teledysku zajęła się grupa filmowa "Asomia Films".
Premiera płyty "Nowe Zmienne", za pośrednictwem Vibe2NES, jesienią tego roku. Na albumie znajdą się znakomici goście, wśród nich m.in. LaikIke1, Eripe, Rover, Enson, czy Stochu!

[Obrazek: aebs7d.png]

OBEJRZYJ TELEDYSK Efena[b] "Teraz I Tu" (gośc. Supran, cuty DJ Kodobeast): http://www.youtube.com/watch?v=Y1VvGhzRhSE

Poprzedni singiel "Nowe Zmienne" (gośc. LaikIke1, Figovsky, cuty DJ Gugatch): http://www.youtube.com/watch?v=HiNpZyb5SfY


Bądź na bieżąco:
[b]Efen
: http://facebook.com/efenrazdwa
Vibe2NES: http://facebook.com/Vibe2NES

BIO:
EFEN to młody, uzdolniony beatmaker pochodzący z Hajnówki, rocznik '95. Uczęszczał do szkoły muzycznej, czego efektem jest nabycie umiejętności gry na saksofonie, który jest jego kompanem od 5 lat. Produkcją bitów zajarał się już w 2006 roku, a trzy lata później uznał, że chce to robić na poważnie i tak od 2009 roku możemy systematycznie sprawdzać jego poczynania. Sprawdza się zarówno w bangerowej stylistyce, jak i w brudnych brzmieniach. Obecnie pracuje nad producencką płytą pt. "Nowe Zmienne", która ukaże się jesienią tego roku za pośrednictwem Vibe2NES.

[Obrazek: 954715_453452184746609_407473838_n.jpg]
Przekierowanie