Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Wasz top 5 zagranicznych raperow.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
1. Wiz Khalifa - mysle , ze nie trzeba wiele tu mowic. Jego kawalki sa (moim zdaniem) najlepsze w zagranicznym rapie. Jego bity ktore strasznie relaksuja (np. kawalek "Paperbond")i flow nie do powtorzenia.

2. 2pac - mimo tego ze nie zyje wciaz jego kawalki sa wyswietlane wiele tysiecy razy miesiecznie. Kazdy kto interesuje sie historia zagranicznego rapu musial slyszec o 2Pac'u . Wlasciwie to on go stworzyl. Jego rap w klimacie typowo murzynskiego rapu z ulicy zrobil wielka kariere. Pomimo to 2pac pozostal przy swoim zyciu gangstera

3 Jay-Z - nazywany tworca wspolczesnego rapu. Nagral wiele kawalkow z innymi zagranicznymi gwiazdami. Wspolpracowal rownirz z zespolem Linkin Park w utworze "Numb" zrobil co swoje.

4. 50 cent - chyba kazdy dzieciak ktory sluchal rapu jaral sie kawalkiem "Candy Shop" . Kolejny z dzialu rapu gangsterskiego.

5. Snoop Dogg - zaslyna na calym swiecie z palrnia marihuany. Lecz jego strasznie powolne flow i glos jest znany kazdemu. Razem z Wiz Khalifa tworzy dobry duet w tego typu kawalkach

Jest to moj wlasnej roboty opis tych raperow. Mysle ze sa jakies drobne uwagi .
Przef 2 pac'iem nie bylo tego rapu ktory jest sluchany do teraz. Moim zdaniem to byla calkiem inna muzyka.
Co tutaj sie wypisuje to kurwa łeb mały co do top na pewno

Top 5 ale z jakiego miasta?? Bo tak to w chuj można wymieniać pominajac ze typ w 1 poscie wypierdolił niczym polaczek tych co sa w mtv na chuj ten temat jak jestes chujowy jak eldo na free style

no ale dobra

Bun B
Lil Scrappy
Ice Cube
Manie Fresh
Birdman
Big Belly Man
Papoose
Jadakiss
Ap.9
C-Bo
Hollow Tip
Brotha Lynch Hung
Juice J
Masz klika którzy do glowy mi wpadli nie chce mi sie rozkminiac ktory jest najlepszy
#1 Curren$y - czarnuch nie bez powodu opanował czołowe miejsca w undergroundzie na czarnym lądzie, flow, beaty mówią same za siebie, cholernie trzymający klimat w swoich kawałkach, geniusz jak dla mnie

#2 K.R.I.T

#Reszta- BunB, a-mafia, big l, mobb deep, jedi the mind tricks i wiele innych.
kendrick, eminem, asap rocky i ferg, młody Weezy z Carter 1,2,3 bo pozniej sie spedalił :D
eminem>kendrick>nas/jay-z/pusha-t powiedzmy że aktualnie w takiej hierarchii bym swoje upodobania ustawił :P
Snowgoons pierwsze słysze o takim raperze
asap rocky, kendrick, eminem, mos def, drake

reszta to raczej nowości
A o chłopakach ze Strange Music zapomnieliście? Tech N9ne, Krizz Kaliko - pokażcie mi lepszych ;)
1. 2Pac
2.Eminem
3.Swift
4.Proof
5.Lil Wayne
1. 2Pac
2. Wiz Khalifa
3 Eminem
4. Mobb Deep
5. Method Man
Eminem, 2pac, rakim, krs one i może jeszcze evidence
Stron: 1 2 3