Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: 21.11.2014 Faworyt Wrocław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 10801904_697162117048316_584115427264691...e=55182456]

21. listopada mamy przyjemność zaprosić Was na koncert premierowy płyty MALO – FAWORYT.

Oprócz MALO na scenie wystąpią:

.: Shot (rocznik '88) - reprezentant sceny wrocławskiej oraz ekipy Grill-Funk, znany także ze składów S.A.P. i Supa Skillz. W 2010 roku ukazało się jego drugie legalne wydawnictwo - "Do Zobaczenia Później" przygotowane razem z Człowieniem. Pierwszy, choć bardzo słabo promowany, legal wypuścił razem z S.A.P. w wieku 16 lat. Dotychczas Shot współpracował z takimi postaciami jak: VNM, WdoWA, Raca czy Jot.
Poza rapem zajmuje się też produkcją a za mikrofonem cechują go cięte flow, charakterystyczny wysoki głos oraz skłonność do osobistych i refleksyjnych numerów. Jak mówi oficjalne bio prywatnie Shot to "klasycznie narzekający na niewygody życia klasy średniej facet. Porusza się po mieście starą Hondą, która w uderzający sposób przykuwa uwagę przechodniów zielonym zderzakiem, różniącym się od niebieskiej karoserii kolorem, na skutek wjechania w sarnę w lipcu 2010. Uwielbia potrawy z serem i makaronem, wszelkie zapiekanki z kurczakiem i tanią whiskey. Trzęsie go na myśl o przechwalaniu się i damskich rozmowach o duperelach."

.: Emczas blog- chłopaczek pozytywnie nastawiony do życia. Raper, działacz społeczny murem stojący za niepełnosprawnymi, juror bitew freestyleowych, piłkarz Blind Footabll

.: Kolorystyka została powołana do życia w 2005 roku, kiedy Malo i Max spotkali się w projekcie pod nazwą IMP. Wcześniejsze doświadczenia muzyczne Malo (producent, MC, współpracował ze składami z Obornik Śląskich) i Maxa(dj, MC, dj składu OSWP z Nowej Rudy, występował gościnnie i nagrywał z wieloma składami z Kotliny Kłodzkiej) zaowocowały czysto hip-hopowym w swojej formie i treści projektem. Twórczość oparta na czerpiących z dorobku muzyki rozrywkowej lat 70 i 80 bitach i traktujących o uniwersalnych, ale istotnych sprawach tekstach cieszy się uznaniem publiczności. W roku 2009 została również nagrodzona przez jury Przeglądu Form Muzycznych Ośrodka działań twórczych „Światowid” 1-szym miejscem w kategorii hip hop.
„Nasz hip hop to próba zmierzenia się z naszymi mistrzami, hiphopem środka lat 90. Celowo stronimy od naleciałości elektronicznej strony tego gatunku, czy inspiracji ciężkim graniem. Nasze teksty to szczery przekaz, traktujący o sprawach uniwersalnych, dotykających każdego z nas, w każdym miejscu na Ziemi.”

.: Inkaust jest muzycznym organizmem, poskładanym z trzech różnych nietypowych hip-hopowych jednostek, które scala i powołuje do życia idea Studia Lampka. Każdy z nich na kartach swojej muzycznej historii knuł bądź też nawet dalej knuje na boku jakieś inne projekty, którymi to można się śmiało pochwalić, jednak pełny horyzont wyobraźni muzyczno-lirycznej oraz emocji otwiera się wtedy, kiedy działają wspólnie jako INK. W szalonym tempie rozwoju rynku muzycznego, wyścigu nowości brzmień i poszukiwania konformistycznej (w stosunku do słuchacza) formy, zespoły niczym bazgrający tusz są wykorzystywane sezonowo przez długopiszące wytwórnie po czym lądują z resztą wkładów na wielkim wysypisku zapomnienia. Studio Lampka i Inkaust stoją wyprostowani dumnie i kierują swoje twarze dokładnie w przeciwnym kierunku tej pogoni. Wyznający klasyczne hip-hopowe wartości, szlifujący przede wszystkim swój kunszt artystyczny staje się atramentem rozprowadzanym przez stalówkę długoletniej znajomości i przyjaźni. Na pergaminie rodzimej muzycznej sceny, obiera swoją własną, świadomą drogę. Wkłada ogromne pokłady energii oraz emocji w swoja twórczość i eksploduje żywiołem na koncertach. Każdy z nich osobno pochodzi z różnych miejsc polskiej mapy, ale od wielu już lat ich inspiracją i miejscem działalności jest najpiękniejsze miasto świata - Wrocław. Sprawdźcie to!

.: Siwson, właściwie Michał Tomasz Sobol (ur. 10 Kwietnia 1992 roku we Wrocławiu), znany również jako: Siwencjusz, Barier - raper i autor tekstów od 2008 roku. Reprezentant młodego pokolenia ZdolnegoŚląska. Działacz i jeden z założycieli Wrocławskiej grupy WSV (Wrocławski Savoir Vivre) reprezentującej rejon Śródmieście/Grunwald. Na swoim koncie ma liczne nagrania oraz płytę pt. "Hegemonia" (2010), legenda głosi, że kiedyś wyda solową płytę, którą zapowiada od 1987 roku.

.: Viru, a właściwie Kamil Lisak (ur. 4 października 1992 roku), znany również jako Reprezentant 71, ViruWSV. Raper działający we wrocławskim podziemiu od 2007 roku. Jeden z założycieli składu WSV (Wrocławski Savoir Vivre). Od 2010 roku ściśle współpracuje z Grosh’em (Producent).

Za deckami niezawodny, jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny DJ MAKS, który poprowadzi także aferparty rytmami rap, boom bap, trap, g-funk, disco, funky.

START - 20 : 00
TAX - 10 PLN

PATRONAT WYDARZENIA:
- HHStyle.pl
- Ultratattoo Wrocław StudioTatuażu
- Malobeats Production
- Turbulencja
- Hip-Hop.pl
- Radio Rewers
- Hiphopkultura.pl
- Raposfera.pl

bossos

Byłem, dobrze wspominam ;)
Przekierowanie