Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: PTK x TBS - PUNCH ARMY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wykonawca: PTK x TBS
Rok: 2015
Tytuł: PUNCH ARMY

YOUTUBE:
JESTEM ŚWIADOM ŻE JEŚLI ZŁAMIĘ REGULAMIN BĄDŹ NIEPRAWIDŁOWO WKLEJĘ LINK DO UTWORU MÓJ TEMAT ZOSTANIE USUNIĘTY
Wstyd, to może być puszczać takie numery w sieć... Zastanawiam się tylko jak z takim poziomem można po kimkolwiek jechać...
"Ten diss to autodiss[...]"
Cytując klasyka.
Wacku, ty w bit nawet nie trafiasz i kroisz takie podkłady.

https://www.youtube.com/watch?v=50bpcPWQ8Tc#t=30

"SŁOWA SĄ ILUSTRACJĄ, ZACHOWAŃ RZECZYWISTĄ" HAHAHAHAHA
W którym wg. Ciebie miejscu tam jest nie trafione w bit? ;)
Warmi mordeczko pozwoliłem sobie spr twoje kawałki żeby spr twój poziom i wiedzieć jak mogę interpretować twoje zdanie na temat tego kawałka...
No i cóż śmiem twierdzić że masz ból dupy bo jesteś słabym "raperem" popatrz se na swoje dislajki na yt pod każdym kawałkiem... Przypadek?
I mówienie w tym przypadku o wstydzie to hipokryzja w chuj bo jak bym był na twoim miejscu to nie wychylalbym się z gadaniem o poziomie którego nie masz..
Pozdrawiam Cię cieplutko i mam nadzieje że minie ci to zatwardzenie i zawiść..
Nie pozdrawiam.
(12-15-2015 20:40 PM)Warmi napisał(a): [ -> ]W którym wg. Ciebie miejscu tam jest nie trafione w bit? ;)

Łatwiej by mi było powiedzieć, w którym jest trafione
@TBS
Możesz to interpretować jak chcesz. Nawet gdybym był najgorszym tekściarzem na świecie, który kompletnie nie potrafi pisać i nawijać, faktycznie nie trafia w bit i wgl nie, nie zmienia to faktu, że i tak jestem słuchaczem, który ma prawo oceniać i o tym chyba zapominacie oboje. Nawijacie na pojedynczych rymach, w dużej mierze na czasownikach, jednocześnie mając tak monotonny sposób ekspresji, że masakra i uwaga... Nawijacie, że jest Wam wstyd za raperów... Pozdro! Kolejna rzecz...
Cytuję
"[...]Jesteś bogaty w słowa ale ubogi w rozum[...]"
I dalej:
"[...] To chyba przykre usłyszeć coś takiego od dupy
Bo traktuje jak gówno cię i nie ma w tym żadnej wczuty[...]"
Jeśli te wersy są bogate w rozum, to ja już nie mam nic do dodania ;)
"Wstyd, to może być puszczać takie numery w sieć... Zastanawiam się tylko jak z takim poziomem można po kimkolwiek jechać..."


To nie jest konstruktywna krytyka "słuchaczu". Widzę, że do Ciebie przemawiają tylko życiówki. Poza tym widać, że nie rozkminiasz tekstu.
Kiedyś nadejdzie taki dzień że zaczniesz postrzegać muzykę jako muzykę.
Bo wiesz ja mogę sobie nawijac o czym chce, mogę nawijac o cebuli o pomidorach o papryce i wiesz co? O szynce tez mogę nawijac.. A ty jako taki typowy "mózgowiec" możesz sobie włączyć jakiegoś rapera któremu jest smutno i ma ciężko w życiu bo ma 50 wyświetleń a nie 150 i utożsamiać się z jego super postrzeganiem świata. Leć na yt szukaj raperów którzy powiedzą ci jakie wartości są dobre bo jesteś kretynem i sam nie wiesz nic.
Wiesz jeżeli nie podoba ci się taki rodzaj muzyki jaki robię ja i PTK to wypierdalaj na granice ze Zbukiem krzyczeć "Witam Cię w Polsce".. A nie udajesz znawce hiphopu który ogranicza się przy smutnych kawalkach. To jest tylko muzyka nie spinaj tak. Pozdrawiam cieplutko słodziaku :3
Fakt to nie jest konstruktywna krytyka, mój błąd, przepraszam. Ale nie jest nią z prostego powodu. W momencie, w którym słyszę tego typu wersy to niezależnie od tego kto je nawija otwiera mi się nóż w kieszeni, ponieważ nic ani Wam ani nikomu innemu nie daje prawa do mówienia w ten sposób, ponieważ to tym raperom, o których piszecie może być wstyd za ich twórczość, bądź może nie być. Póki co żyjemy jeszcze w wolnym państwie (choć być może już nie długo), co oznacza, że każdy może tworzyć i publikować co chce. Komuś może się to podobać, komuś nie. A co do moich disslików... Mówiąc szczerze, jeśli dziś karierę na ogromną skalę robi np. Popek czy kilka lat wcześniej Firma, to jakoś mnie one nie dziwią. Odnosząc się dalej do wcześniejszych postów - nie, nie przemawiają do mnie tylko zyciówki, lubię czasem posłuchać zupełnie innego rodzaju tekstów (póki zostajemy w temacie rapu), ale uważam też, że żeby pisać i nawijać takie teksty sorry bardzo ale jakieś skille trzeba mieć. A propos mojego nie trafiania w bit jeszcze, to że ktoś nie leci kwadratowo od stopy do werbla, nie oznacza jeszcze, że nie trafia w bit ;)

@TBS
Tak to jest tylko muzyka, ale w momencie, w którym zaczyna prowadzić do swego rodzaju odmóżdżenia społeczeństwa to będę się temu sprzeciwiał.
To trochę tak jak z programami typu Dlaczego Ja. To też tylko programy, ale jeśli zaczynają być przyjmowane w zbyt dużych dawkach, a niestety bardzo często tak się dzieje, to prowadzą do degradacji społeczeństwa. Tak samo jest z muzyką czy chcesz czy nie.
Przekierowanie