Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: [Teledysk] Miuosh - Więcej niż możesz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
9 Kwietnia premiera nowej płyty Miuosha "Piąta strona świata". Poniżej klip do tracku z numerem jeden i tracklista dla przypomnienia:

http://www.youtube.com/watch?v=giMwiFhLS...r_embedded

01. Więcej niż możesz
02. Piąta strona świata (feat. Jan "Kyks" Skrzek)
03. Coraz więcej
04. Chronos
05. Jesteśmy
06. Anioły
07. Dalej
08. Pluję na to (feat. Onar, Młody)
09. Patos
10. Nic za darmo
11. Ta ziemia
12. Każde
13. Puzzle (feat. Puq)
14. Nie muszę (feat. 19SWC (Booryz, Stabol, Bemer))
15. Zanik (feat. Zeus, Olo)
16. Nie zapomnij skąd jesteś (feat. Paluch, Jr. Stress)
o kurde onar teraz sie duzo udziela goscinnie czekam na płyte
Będzie bardzo dobra płyta.
Mnie interesuje feat. z Paluchem i Jrr Stressem! :D
Może być ciekawie.
Ujmę to tak - spodziewałem się tego po Miuoshu i się nie zawiodłem. Bardzo dobry materiał z resztą wszystko to co wychodzi spod Jego ręki. Ogólnie katuje non stop..

Miuosh ft. Jan "Kyks" Skrzek - Piąta strona świata

Miuosh - Coraz więcej

Miuosh - Chronos

Miuosh - Patos
Miuosh w chuj ciekawa postac w polskim rapie, podoba mi sie jego swiatopoglad i przekaz zawarty w tekstach, potrafi odnalezc sie na kazdym bicie, polecam rowniez jego poprzednie plyty. Dzis premiera numeru z Onarem i Mlodziakiem - Pluje na to (jaranko)
(04-07-2011 17:18 PM)Nosti napisał(a): [ -> ]Miuosh w chuj ciekawa postac w polskim rapie, podoba mi sie jego swiatopoglad i przekaz zawarty w tekstach, potrafi odnalezc sie na kazdym bicie, polecam rowniez jego poprzednie plyty. Dzis premiera numeru z Onarem i Mlodziakiem - Pluje na to (jaranko)

Słyszałem ten numer i zgadzam się z Tobą. Również się zgadzam jeżeli chodzi o jego światopogląd - ma chłopak łeb na karku to trzeba mu przyznać.. Co do produkcji, mam na kompie wszystkie jego krążki zaczynawszy od CD-N nielegalu , Miraż, Projekcje, Maue LP, Zakuad całe Fantango Gang , Pogrzeb jak i teraz czekam na Piątą stronę Świata. No na prawdę warto - według mnie znać takich utalentowanych artystów jakim jest bez wątpienia Borycki.
Pamiętam jak zajarałem się Miuoshem na traku "Wojna" z Fandango Gang. Ogólnie tamta cała płytka mi się strasznie spodobała i od wtedy non stop katuje Miuosha ;d Nie mogę się doczekać płytki ;)
Przekierowanie