Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Szukam producenta bitów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Szukam ogarniętego producenta, który zna się dobrze na klimatach hh :)
W kwestii aranżacji, honorarium na pewno się dogadamy. Mam już nabyte doświadczenie, jeśli chodzi o współpracę z producentami.

Aktualnie kończę drugą płytę, pierwsza nie była producencka, ta już będzie. W chwili obecnej brakuje mi 4 bitów, ale jeżeli się sprawdzisz, współpraca oczywiście może trwać dłużej i może być owocna.

Zainteresowanych zapraszam na priv, w celu omówienia szczegółów. Mile widziane jakieś próbki ;)

Pozdrawiam
(04-21-2017 09:14 AM)ziobuś napisał(a): [ -> ]Szukam ogarniętego producenta, który zna się dobrze na klimatach hh :)

Tu takich nie znajdziesz.
Biorąc pod uwagę twój profil na tym forum, oraz wiek jaki tam zamieściłeś, nie dorosłeś chyba jeszcze do życia w społeczeństwie. Ty na pewno też do nich nie należysz, więc oszczędź sobie klawy :)
Ummm, mam 5 respekta, więc nawet nie próbuj się zniżać do mojego poziomu, bo tylko sobie kłopotów narobisz, koleżko.

Papa Bless!
Poziom może masz, ale chyba ten wirtualny, bo życiowego żadnego nie osiągnąłeś, widać to zresztą po twoich tekstach... :) A kłopotem to jest twój pierwszy, zbędny i nieadekwatny do tematu komentarz. Nie pozdrawiam :)
Przekierowanie