Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Bily- Poczatek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wykonawca: Bialy
Nazwa Utworu: Poczatek
Rok produkcji: 2011

Pierwsza nagrywka

http://w618.wrzuta.pl/audio/9y1XjmbvvON/bialy4
No słuchaj kawałek nie najgorszy. Oj moje pierwsze produkcje były dużo gorsze uwierz mi:)
Musze zainwestować w mikrofon wiec nastepny bedzie jeszcze lepszy
Na czym to nagrywałeś ? na dyktafonie z komy ?
Tekst spooko !
Łżesz... mikrofon nie ma nic do tego. Jak ktoś jest dobry to i na kupie dobrze nagra ;)
na mikrofonie od sluchawek;p
jak na pierwsza nagrywke moze byc?
Ja też nagrywam na mikrofonie od skype, ale nie twierdzę że jestem dobry. Jak na pierwszą to będzie. Ale jak to z tekstu wywnioskowałem, w rapie siedzisz od dzieciaka i tyle tracków co przeszło przez Twoje usta, to słychać że wyćwiczyłeś trochę flow.
To znaczyw iesz moj pierwszy wlasny tesk moja pierwsza wlasna nagrywaka. ta kto tylko ze moge to nazwac rapowaniem to rapowalem czyjes teksty jak szedlem do szkoly;p
Tak sie najlepiej kształci flow. ;)
jutro sie zabiore za nastepny tekst i w poniedzialek albo wtorek moze bedzie nastepna nagrywka;d
O lol. Jaka jakość! Oo Dobrze, że chociaż Cię słychać ; D
Hmm... Jak na pierwszą nagrywkę to nieźle (z tego co słyszałem :P)
Ale nie nagrywaj na tym majku, prośba. Ćwicz, oczywiście. Ale raczej tego w neta nie puszczaj : P Kup majka, nawet shure C608 (czy jak on tam się zwie.) i na nim nagrywaj ^^ Większość moich kumpli na nim leci i jest całkiem dobra jakość ^^
nie radze z taką jakością wpadać do sieci , bo kilka osób napisało , żę jak na początek jest fajnie.
słychać tam jakiś klimat , ale nei za bardzo jakoś aby ktoś to słuchał więcej niż jeden raz. takie tracki są bez sensu ...
Przekierowanie