Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Kalif feat. Natja - Równi Jesteśmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wykonawca: Kalif feat. Natja
Nazwa Utworu: Równi Jesteśmy
Rok produkcji: 2011

Siemano! Prezentujemy Wam singiel promujący płytę Kalifa pt. "Wiara Czyni Cuda". Zapraszamy do przesłuchania! Więcej informacji na stronie

http://www29.zippyshare.com/v/51194396/file.html
Jakościowo porażka. Zwrotki nie głupie, ale technicznie kiepsko bardzo jak dla mnie. Refren też bez rewelacji, dziewczyna może i ma ładny głos, nie wiem, nie słyszę bo tak mi szczeszczszy. Gdyby nie Bit to nie wytrzymał bym minuty ..
Dobry bit Proze (nazywa się Przepraszam), ale reszta jest nie fajna. 80% nie rozumiem :/ brzmienie porażka, a wokalistka za przeproszeniem stęka, a nie śpiewa, przynajmniej ja mam takie odczucie co do utworu
co do jakości jest to bez mix i masteru ;/ nad tym będziemy pracować :)
to po co taki kawałek wrzucasz?
Bo taki kawałek wysłał mi artysta, no napisał że to singiel wszystkie info. nawet się nie pytałem czy robił master czy nie, no ale jak już wrzuciłem to przesłuchałem i pytam się Kalifa czy robił mix i master on mi że nie ;( teraz ma mi wysłać ślady wokalu i pobawię się tymi śladami xD
no to bardzo "ogarnięty" artysta, bo mnie ten singiel odrzuca
żebyś wiedział że nie tylko Ciebie, ale jak będę mu robił mix i master to mam nadzieję będzie lepiej :)
pewnie tak, ale jeszcze do tego dochodzi wykonanie :P
no ale przynajmniej wg. mnie tu po prostu mu nie wyszło bo jest kawałek pt. "Emocjonalnie" i to ma "coś" w sobie bo chce się słuchać tylko tam akurat wokal jest za cicho i to trzeba poprawić xDD
Przekierowanie