Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Junior - Stan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wykonawca: Junior
Nazwa Utworu: Stan
Rok produkcji: 2011

http://www.youtube.com/watch?v=_jyfLqMAq48
Dobry numerek. Nie licz na więcej komentarzy, bo tu kurwa z tym ciężko xD
elo pozdro
Mmmmm zajebiscie :D
tak ciężko tutaj o komentarze... fakt.. działa tylko kółko wzajemnej adoracji....

ode mnie komentarz pozytywny chlopaku dostaniesz, bo tekst ciekawy (mimo że patent ograny) przykul mnie do samego końca.. a na koniec zajebiście spointowałeś całość...
B.Z. napisał(a):tak ciężko tutaj o komentarze... fakt.. działa tylko kółko wzajemnej adoracji....

Oceniaj, a zostaniesz oceniony! Tak ciężko to kurwa zrozumieć? -,-'

Bit mi się nie podoba. Przypominasz mi głosem takiego Siwego, tyle, że jesteś od niego dużo lepszy.
(08-17-2011 18:57 PM)Ibran napisał(a): [ -> ]Oceniaj, a zostaniesz oceniony! Tak ciężko to kurwa zrozumieć? -,-'

nie wszyscy mają czas żeby przeglądać wszystkie posty i odpowiadać

ostatnio forum cos cienko przędzie, mały ruch tutaj i raczej dla tego jest chujnia
(08-17-2011 18:57 PM)Ibran napisał(a): [ -> ]Oceniaj, a zostaniesz oceniony! Tak ciężko to kurwa zrozumieć? -,-'
Ja pierdole... dajcie mu bana, bo juz rzygam jego pseudo wypowiedziami
Nosti napisał(a):Ja pierdole... dajcie mu bana, bo juz rzygam jego pseudo wypowiedziami
przynajmniej się wypowiada na temat, na tym polega chyba forum, a nie na tym, co Ty rabisz Nosti
Wszyscy zacznijmy pisać 'Ja pierdole...' to w chuj wysoki poziom tu będzie :]

Junior, trak całkiem, całkiem, progres jest, bo pamiętam kilka starszych kawałków, które były na dużo niższym poziomie;) Goahead!
Nosti napisał(a):Ibran napisał(a): Oceniaj, a zostaniesz oceniony! Tak ciężko to kurwa zrozumieć? -,-'

Ja pierdole... dajcie mu bana, bo juz rzygam jego pseudo wypowiedziami

Ziom, jak ja Cię lubię. :D
Pierdolisz takie głupoty, że normalnie śmiać się nie mogę przestać. xD
Fchuj mi się podoba całość. Tekst, bit, flow ^^
Props ode mnie ; ))
Przekierowanie