Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: obama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
obama to statystyczny polak je na śniadanie w 50% płatki i w 50% parówki, posiada ćwierć kota i pół psa oraz 60% sąsiada i 40% sąsiadki a u statystycznego dilera nie ma ku*wa zniżki! Statystyczny polak nie istnieje!
Kryminalista obecnie odsiaduje wyrok podwójnego dożywocia za zabicie 60% sąsiadki i 40% sąsiada. Cierpi na niezwykle rzadką chorobę "Curvamas" objawia się tym że wymieniony wyżej osobnik nagminnie wplata zgrabne "kur*y" w zdania. Ofiara losu nawet wymyślony kolega z dzieciństwa się z nim nie zadawał, co sprawiło że zażywał zbyt dużo narkotyków (głównie marihuanę dożylnie). Sześciokrotnie przebywał w Monarze, został wyrzucony po tym jak udowodniono mu że sprzedawał miejscowemu księdzu "dziwne tabletki". Przybył tutaj aby zdobyć poparcie dzieci neo i JP, które mają stać się trzonem jego armii z pomocą której ma zamiar przejąć kontrole nad światem...

TiP

SIEMA ObAmA . Rozjebal mnei post
Mie tez :d
A mnie nie rozjebał, wręcz przeciwnie. Słaby z Ciebie żartowniś. Ale witaj.
przybył tutaj aby zdobyć poparcie dzieci neo i JP - ke ?

no to dzieki. Pozdro

Czesc Obama. ( :
acha..... nie wiem o co kaman ale siema :)
OBAMA ! KOTKU MOJ !! Szkoda ze tylko na 3 dni :(
(10-29-2010 15:41 PM)misquamatus napisał(a): [ -> ]acha..... nie wiem o co kaman ale siema :)

to czemu piszesz "acha"
"ACHA" wyrażenie zachwytu od "ZACHWYCAĆ SIĘ"
Obama moj mistrz i sensei powrocił
Nie Znam Ale Ten Pierwszy Post Troche Cienki :P
Siemq :)
Obama..nadal po pijaku będziesz audycje prowadził o ile jakaś będzie?XD :P
Na pierwszy post to tak se xDD
Siemanko ;))
Stron: 1 2
Przekierowanie