Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Małpa - Kilka numerów o czymś [2009]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: frontz.gif]

O Małpie zapewne słyszał już każdy - dwudziestoczteroletni reprezentant Torunia zdążył już namieszać na undergroundowej scenie, teraz nadchodzi ze swoim pierwszym, solowym albumem.

Według mie to klasyk undergrandu i wiem ze kazdy sie zgodzi ze mną
TRACKLISTA:
01. Intro (+ Dj Ike)
02. Miałem to rzucić (+ Dj Ike, prod: Joter, Dj Ike)
03. Pamiętaj kto (+ The Returners, prod: Artem)
04. Wszyscy kłamią (+ Wergawer, The Returners, prod: The Returners)
05. Właśnie Ty (+ Dj Ike, prod: Joter, Dj Ike)
06. Wyjeżdżam by wrócić (+ Dj Who?list, prod: 2sty)
07. Nie byłem nigdy (prod: The Returners)
08. Jak pierwsze włosy na jajach (+ Dj Jarzomb, prod: Expe)
09. Pozwól mi nie mówić nic (+Dj Who?list, prod: Amonn)
10. Postaw na mnie (+ Dj Who?list, prod: 2sty)
11. Ponad horyzont (+ Dj Fun_key, prod: Czarlson)
12. Paznokcie (+ Dj Jarzomb, prod: Bartas)
13. 5 Element (+ Jinx, The Returners, prod: Kazzam)
14. Mógłbym (Prod: Poka)
15. Męczennik (+ Dj Who?list, prod: Poka)

Kod:
http://hotfile.com/dl/80638303/199d137/Malpa-Kilka_Numerow_O_Czyms_2009.rar.html
Jest to jak najbardziej nielegal.
wiem.. xD mi sie ujebalo sorry za pomylke. :)
genialna płyta;]
dla mnie to już klasyka underground'u
Podbijam Obamę. Teraz czekam w chuj na Proximite, ale jeszcze nie wiadomo kiedy będzie. Ten album leci u mnie nie rzadziej niż raz w tygodniu.
Niech ktoś wrzuci tą płytkę jeszcze raz, z góry dzięki.
Muszę sobie sprawić nowe mp3, bo na starym co słuchałem tego albumu codziennie. Po prostu coś genialnego.
Zgadzam się genialna płyta. Chce ja na półce
Nie mogę tu napisać że ta płyta jest słaba ale żeby była to jakaś cudowna płyta zmieniająca coś w rapie tak też nie mogę stwierdzić...są ludzie w podziemiu którzy przebijają Małpę czysto lirycznie, pod względem pomysłów i już niezależnej części rapu czyli barwy głosu.
Ale na pewno warto sprawdzić;)
Tu się Blazze z Tobą , wogóle nie zgodzę. Małpa lirycznie jest jednym z naprawdę ogarniętych kolesi, a porównywanie undergroundu do teraźniejszego Małpy, jest jak Polskiego Rapera do 2Paca.
Lecz każdy ma swoje zdanie :D
Ja też uważam że lirycznie jest dobry..ale stwierdziłem że w podziemiu są ludzie którzy są jeszcze lepsi i mają też świeże fajne pomysły na kawałki a pomimo tego to Małpa jest bardziej rozpoznawalny..na ale cóż już tak jest i się tego nie zmieni trzeba łapać okazję ale nie każdy ją dostaje;)
Czegoś tu nie rozumiem. Małpa SAM się wypromował i SAM zapracował na swój sukces. Zawdzięcza go tylko SOBIE i SWOJEJ pracy. Więc skoro ktoś tam jest od niego lepszy to czemu się nie weźmie za siebie i nie osiągnie sukcesu? Małpa jest bardziej rozpoznawalny, bo sobie na to zasłużył. Bez względu na to czego słuchasz musisz to przyznać.
Stron: 1 2
Przekierowanie