Hip Hop forum - Rap Muzyka - Polskie podziemie - Polski HipHop

Pełna wersja: Potwierdź swój udział w battle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapisy do drugiej edycji zostają zamknięte. Każdy kto zapisał się na turniej musi w tym wątku potwierdzić swój udział.

Trane 16 i Jarosz już zrobili to wcześniej. Pozostali muszą to zrobić nie później niż do niedzieli do 23:59. Pozdrawiam.

P.S. To nie jest temat, w którym można się zapisywać na battle, jeżeli nie zrobiłeś tego wcześniej musisz poczekać na trzecią edycję. Wszelkie posty nie na temat będą usuwane i w razie konieczności karane warnem.
Lista uczestników:

RudyGdy
Eskadra - Potwierdzony
Gleba - Potwierdzony
Trane - Potwierdzony
Lewson - Potwierdzony
JohnyMC - Potwierdzony
Trolu - Potwierdzony
Pasterz - Potwierdzony
Jarosz - Potwierdzony
Piisarz - Potwierdzony
WsN - Potwierdzony
Roju
Glutek - Potwierdzony
skat3sts - Potwierdzony
Marchewaaa - Potwierdzony
damian121312
Ahu - Potwierdzony
Biernat - Potwierdzony
Pacifer - Potwierdzony
KupSon - Potwierdzony
wąski
Tip - Potwierdzony
Truez - Potwierdzony
Dejw - Potwierdzony
AdiGniezno - Potwierdzony
Polako - Potwierdzony
Smile - Potwierdzony
Bykson - Potwierdzony
Wyslalem wiadomosc na privie ale wrazie czego potrwiedzam drugi raz. Pisal Gleba jakby co ^^
tak wiec właśnie potwierdzam ze jestem gotów...mam pytanie mój dobry człowiek zwany BYKSONEM zgłaszał udział długi czas temu jednak nie widze go na liście,,.... czy to oznacza że został pominięty????
Zgłaszał sie to bitwy jako BYKU....
Jeżeli ktoś został pominięty niech się zgłosi do mnie na PW na pewno to wyjaśnimy.
joł jestem Jarosz i potwierdzam wszystko:D:D:D
cześć, jestem Jakub, mam 18 lat. Mój numer konta na nk to 28392228 i chciałbym potwierdzić swój udział. Nadchodzi czas totalnej klęski niewiernych...
TrueZ, potwierdzam.
JohnyMC potwierdzam :D
Trolu ;D potwierdzam ;D
a smile czego nie jest wpisany jak tez startuje ?
potwierdzam!:D
potwierdzam.! ;xd
potwierdzam
Stron: 1 2 3
Przekierowanie