LVBET to stosunkowo młody bukmacher, który zyskał swoją popularność dzięki szerokiej ofercie zakładów sportowych, ciekawym akcjom marketingowym oraz licznym promocjom dla nowych i aktywnych graczy. Kod bonusowy LVBT jest jednym z najczęściej wykorzystywanych dodatków do depozytu na polskim rynku bukmacherskim. Sprawdzamy, jaki pakiet powitalny ma w swojej ofercie popularna firma i na co mogą liczyć osoby, które regularnie typują mecze poprzez jej stronę internetową.

Kod promocyjny LVBT – ile mogą zyskać nowi gracze?

LVBET czasami publikuje kody bonusowe dla początkujących typerów, ale by skorzystać z jego oferty powitalnej tak naprawdę nie trzeba wpisywać na stronie dodatkowych haseł. Na każdego nowego klienta czeka bardzo atrakcyjny pakiet. Bonus LVBT może obejmować nawet 3333 zł! Otrzymuje się go w trzech krokach. Pierwszy następuje zaraz po rejestracji. Po założeniu konta wystarczy zaznaczyć opcję otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 2000 zł i przygotować kupon. Musi on spełnić określone wymagania, by aktywować mnożnik kursu.

Drugi bonus dotyczy kolejnego wpłaconego depozytu. Tym razem gracze mogą otrzymać dodatkowe 1000 zł. Trzecia część pakietu powitalnego to zakład bez ryzyka do 333 zł – bukmacher odda pieniądze za przegrany kupon. W każdym przypadku skorzystanie z promocji wymaga spełnienia prostych warunków, opisanych dokładnie na stronie internetowej w zakładce z bonusami.

Nowi typerzy mogą wykorzystać także LVBET BONUS na sporty wirtualne. Promocja ta wymaga złożenia depozytu w wysokości minimum 20 zł i zaznaczenia odpowiedniej opcji. Kwota depozytu na zmagania wirtualne zostanie pomnożona nawet do 600 zł! Warto wskazać również fakt, że nowi gracze przez 14 dni od założenia konta obstawiają mecze bez płacenia podatku. Oferta ta obejmuje kupony z nim. 3 zdarzeniami i łącznym kursem nie mniejszym niż 2.40.

Bonus LVBT – co bukmacher oferuje stałym klientom?

Firma dba również o osoby, które regularnie korzystają z jej zestawienia zakładów sportowych. Na typerów czeka m.in. LVBET BONUS związany z bezpiecznymi kuponami, na których znajduje się 5 lub więcej wydarzeń. Jeśli jeden mecz z tego typu kuponu okaże się nietrafiony, na konto gracza raz w tygodniu wróci nawet do 50 zł. Zarejestrowani klienci mogą liczyć również na bonusy do wydarzeń e-sportowych. Jeśli dokonają obrotu za minimum 500 zł na zakładach kombinacyjnych w wybranych rozgrywkach elektronicznych, otrzymują na konto dodatkowe 100 zł. Atrakcyjny bonus można dostać raz w tygodniu.

Bukmacher regularnie organizuje także promocje ograniczone czasowo. Dla przykładu – w listopadzie regularnie obstawiający typerzy korzystali z opcji gry bez podatku. Wystarczyło, że w godzinach 23:00-14:00 postawili kupon kombinacyjny z minimum 3 selekcjami i kursem łącznym minimum 2.20. W takiej sytuacji bukmacher dopłacał do wygranych 14% stawki. Nie był potrzebny do tego żaden kod bonusowy LVBT. Warto wspomnieć również o tym, że każdy zarejestrowany gracz w LVBET, typując zakłady, otrzymuje punkty lojalnościowe. Po zebraniu odpowiedniej liczby bonusowych środków może wymienić je na prawdziwe pieniądze i obstawiać spotkania. To prosty system promocyjny, który nagradza najbardziej aktywnych typerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.