Hip Hop forum - Polski Rap Muzyka

Pełna wersja: USA Underground
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aha jak napisze "Nie podoba mi sie" to to jest krytyka jak napisze wyjaśnienie dlaczego i o co chodzi z podsumowaniem ze dla mnie to jest żenada to to jest Hejting od razu ? Dla mnie to jest żenada bo to nawet nie ma żadnego kontaktu z Hip Hop to pseudo rap.
Nie chce mi się tłumaczyć co i jak i dlaczego i po co, ale powiem tylko, że ja się jaram dirty southem. Już pewnie 50% z Was myśli "jaki cep". A teraz coś dla reszty: czekam na Cartera IV. Ha! nie masz prawa ty tam typku wyżej mówić, że to pseudorap, skoro nie przesłuchałeś zapewne żadnej płyty żadnego z tych ludzi, a wnioskuję to z tego, że tak piszesz(brak argumentów).

I ja popieram na stówę Donsanta.

donsanto

Ja Ci powiem dlaczego nie możesz nazywać tego żenadą. Bo możesz uargumentować na 1000 sposobów, że to co robi na przykład Vladimir Kush jest żenadą, możesz uargumentować, że to co robi Tarrantino jest żenadą, możesz uargumentować, że to co robił Jackson było żenadą, możesz uargumentować choćby nie wiem jak, że obrazy Picassa to żenada, a filmy Wajdy to też żenada. I choćby nie wiem jak dobrze to argumentował to uwierz - znajdzie się 2000x więcej ludzi, którzy uargumentują to inaczej przedstawiając to, że to jest fajne. Powiesz, że Hołownia to żenada, on Ci powie, że Ty to żenada.

Muzykę, film, obrazy - można rozpatrywać na dwieście różnych sposobów. Ale jeżeli nazywasz coś żenadą to świadczy nie o Twoim przebłysku, ale o Twojej głupocie. A dlaczego? Bo nie masz prawa twierdzić, że Twój gust jest lepszy od innych. A mówiąc, że to jest żenadą stwierdzasz, że tysiące ludzi lubi żenadę.

A teraz wyciągając wnioski - krytyka jest dla mnie bezsensowna - poczynając od takich ludzi na forum kończąc na największych magazynach. Możesz powiedzieć "nie podoba mi się" i możesz powiedzieć dlaczego. Ale nie wynika z tego, że to "żenada". Bo mogę znaleźć wiele powodów i pokazać Ci, że to właśnie Ty robisz/mówisz/piszesz "żenadę", wiesz? Krytyka jest dobra, ale wypowiedziana w twarz osobie, o której się wypowiadasz, żeby ona mogła wyciągnąć z tego jakieś wnioski i dodatkowo, nie możesz jej powiedzieć, że to "żenada", bo nie masz takiego prawa do osądzania, co więcej on nie musi w ogóle brać pod uwagę Twojej krytyki i dalej robić to tak samo.

I co ciekawsze na tym co napisałem opiera się Gucci Mane i tutaj jego atut - robi "żenadę" pokazując, że nie jest "żenadą". A im więcej ludzi mówi mu, że to "żenada" on jeszcze bardziej się pochyla odsłaniając swój odbyt i srając rzadkim kałem na mordy "krytykom". BO ON TO ROBI, SPRAWIA MU TO FRAJDĘ, A JESZCZE MU ZA TO PŁACĄ. Kto w takiej dyskusji ukazuje więcej "żenady" - on czy ludzie krytykujący go, hę? Możesz nie rozumieć "jak to się może podobać" (sam często o tym mówię), ale nie możesz powiedzieć, że to JEST "żenadą"... Nawet głupota oglądana z boku czasami ukazuje geniusz, bo geniusz jest pojęciem względnym tak jak i "dobry gust". BURRRRRRRRR!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ana7nAuuR...re=related
Ja ... ludzie kwestia GUSTU nie ? :o to ze napisze ze mi się coś nie podoba to znaczy ze mi się nie podoba i kropka ... a wy się rozpisujecie jak bym obraził wam wasza męska dumę. nazwijcie mnie hejterem, wbijam to w głębiny :) po prostu jaram się angielskim oldschoolem ale jak słyszę jakiegoś typa co rapuje i gra na fujarce a za nim sypia się pieniądze i latają pol nagie panienki i na dole on pisze ze to podziemie to ... ja już wole Jedkera
Jaram sie ICP,KRS ONE,RAKIM,ICE-T,ICE CUBE,SNOOP DOGG"ten stary doggy dog" i takie klasyki oldschoolowe a nie ...
Skończyłem się tłumaczyć przed wami wielcy rzeczoznawcy ; o

a co do tej "Żenady" to mi chodziło o te komerche co jest na klipach a nie o sama muzykę.
Nie chce mi się czytać dyskusji, do końca...
ale mi się tam to podoba;)
Tylko Santo, ja nie rozumiem jednego...
Napisałeś mi, że tego materialu z Twojej LP nie uważasz za dobre
A moim zdaniem nie było to gorsze od tego ;))
I nie wiedziałam, że masz być prezenterem, jakbym wieddziala, to bym sie nawet nie pytała,
tylko uznała za oczywistę, że mogę to puszczać :D haha

Ale jeszcze BTW... skoro Ty masz znajomych zza oceanu, którzy zajmują się hh
a mu mamy taki oto dział http://hhstyle.pl/dzial-Hip-Hop-International-non-PL
to może byś ich zaprosił na forum? :D

donsanto

Ja mam być prezenterem? Nic mi nie wiadomo :P Póki co dopiero swoją kandydaturę zgłosiłem ;D
No moim zdaniem jesteś odpowiednią osobą do tej roli...
chyba nawet odpowiedniejszą niż ja^^
Stron: 1 2
Przekierowanie