Partnerki znanych raperów są często równie popularne jak oni, ale są też takie, które stronią od publicznego towarzyszenia swoim mężom, narzeczonym lub chłopakom. Niektóre z tych związków są już historią, ale na tyle mocno dały się zapamiętać w mediach, że nie można ich było pominąć. Jak wyglądają? Kim są? Poznajmy kilka z nich. Cz. 1 – zagranica. Zobaczcie galerię!

Beyoncé – żona Jaya-Z
Absolutna top-żona w świecie muzycznego biznesu. Wraz z mężem tworzą jedną z najbogatszych par w Ameryce. 38-latka na scenie występuje od najmłodszych lat. Karierę zaczynała w żeńskim trio Destiny’s Child. Następnie rozpoczęła karierę solową. Beyoncé i Jay-Z wzięli ślub w 2008 roku. Mają troje dzieci.

Kim Kardashian – żona Kanye Westa
Przede wszystkim celebrytka i bizneswoman. Wraz z rodziną brała udział w show “Z kamerą u Kardashianów”, co zapoczątkowało spektakularną karierę każdego z jej członków. Kim ma ormiańskie korzenie. Od 2014 jest żoną Kanye Westa. To jej 3 małżeństwo. Mają 4 dzieci, z czego 2 urodziły się z pomocą surogatek.

Kimberly Woodruff – żona Ice Cube
Kimberly ma 49 lat i jest żoną Ice Cube’a od 1992 roku, mają 5 dzieci. Żona słynnego muzyka nie przepada za kamerami, nie udziela się publicznie i od lat dba o spokój domowego ogniska.

Monique Idlett-Mosley – żona Timbalanda
46-tka wyszła za Timbalanda w 2008 roku. Mają razem córkę. Timbaland uznał również syna Monique z wcześniejszego związku jako swoje dziecko. Małżeństwo przeżywało wiele kryzysów i już kilkukrotnie para chciała się rozwieść. Idlett jest wpływową osobą w świecie rozrywki – jest producentką, founderką, inwestuje w startupy, projekty marketingowe oraz działa dobroczynnie.

Shante Broadus – żona Snoop Dogga
Shante ma 48 lat. Poślubiła Snoop Dogga w 1997. Parą byli już od szkolnych lat. Mają za sobą też małżeński kryzys, który udało im się jednak pokonać. Mają trójkę dzieci i są już dziadkami.

Ashanti – dziewczyna Nelly’ego
Ashanti i Nelly nie są już ze sobą od ponad 4 lat, jednak dalej istnieją w pamięci swoich fanów jako gorąca para showbiznesu. Ashanti Duglas to nie tylko piosenkarka R&B i producentka muzyczna, ale też autorka tekstów piosenek, poetka i projektantka ubiorów. Obecnie ma 39 lat.

Cassie Ventura – ex-dziewczyna Puffa Daddy’ego
Tworzyli bardzo medialny i burzliwy związek, po rozpadzie którego musiała interweniować policja. Cassie Ventura to amerykańska piosenkarka, aktorka i modelka. Ma 34 lata. Rok temu wzięła ślub z 27-letnim trenerem personalnym. Ma z nim córkę Frankie.

Amber Rose – była żona Wiz Khalifa
Amber to kontrowersyjna amerykańska celebrytka. Śpiewa, projektuje modę, grała w reklamach. teledyskach i filmach. Napisała książkę i tańczyła z gwiazdami. Była też striptizerką. Niegdyś związana z Kanye Westem. Wiz Khalifa poznała w 2013 roku. Byli małżeństwem 3 lata. Mają syna Sebastiania.

Tammy Rivera Malphurs – żona Waka Flocka Flame
Rocznik 86, jak to zwykle bywa wśród żon raperów – piosenkarka, aktorka, projektantka mody, osobowość telewizyjna. Pobrali się w 2014 roku. Wychowują razem córkę Tammy z poprzedniego związku.

Asiah Saifullahzadeh Collins – żona Kid Inka
Asiah ma 31 lat, była modelką fitness, obecnie jest gwiazdą Instagrama z setkami tysięcy obserwatorów. Poślubiła Kid Inka w 2015 roku. Mają córkę Aislin.

Eudoxie Mbouguiengue Bridges – żona Ludacris’a
Żona Ludacris’a ma 34 lata, pochodzi z Gabonu. To znana modelka i filantropka oraz influencerka. W Gabonie miała trudne doświadczenia. Była wykorzystywana seksualnie. Wyemigrowała do USA nie znając języka. Ludacris’a poznała podczas jednego z przyjęć dobroczynnych. Pobrali się w 2014 roku. Wychowują razem córkę.

Nicole Young – żona Dr. Dre
50-latka, od 24 lat żona Andre Young’a. Aktualnie trwa ich sprawa rozwodowa, która nie należy do najłatwiejszych, ponieważ w grę wchodzą ogromne pieniądze. Nicole żąda od męża miliardera alimentów w wysokości bagatela 2 mln $ miesięcznie. Nicole i Dr. Dre mają dwójkę dorosłych dzieci – syna i córkę.

Keyshia Ka’oir – żona Gucci Mane
Od 2017 roku żona rapera Gucci Mane. 35 letnia modelka rodem z Jamajki. Gwiazda Instagrama z ponad 6 mln obserwujących, dobrze prosperująca bizneswoman. Keyshia jest właścicielką dwóch marek Ka’oir Cosmetics and Ka’oir Fitness. Razem z mężem występowali w reality show o własnym ślubie pod tytułem Gucci Mane & Keyshia Ka’Oir: The Mane Event.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.