REKLAMA: nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc STRONY PARTNERSKIE
- Rafał Pietrzak - Tworzenie stron internetowych
- Feromony - Opinie, informacje, porady
- www.NaszaNauka.pl
- https://terazauto.pl/
- https://kmbus.pl/
-
-
Odpowiedz 
Temat: Skejci , raperzy , pan mietek.
Autor Wiadomość
Stolar Offline
Pokój chłopaki!
**

Liczba postów: 85
Szacunek: 0
Skejci , raperzy , pan mietek.
Podejrzewam że były już podobne tematy ale podbijam ponieważ mam chęć podyskutowania bez zamykania tematów oraz targania nerwów szanownej administracji że to off top.
Mam nadzieję że nie sprawiam kłopotu i umieszczam temat gdzie trzaSmile

Tak więc weźmy sobie skejta.

Skejt (podobno to stworzenie o charakterze człowieka) skejci dzielą się w/g mnie na ludzi którzy robią to z pasją i na tych którzy robią to aby mieć co liznąć. Raper jest często mylony ze skejtem z tego względu że skejci noszą jak my bluzki i koszulki czasem do kolan oraz full capy new ery.
Wkurwia mnie to że słuchają rocka , disco-polo,rapu i gagi na raz.
Kiedyś skejci podbili na koncert eldo i myśleli ze się pobujają jak na domówce u 16 latki zabolało mnie to.

Osobiście jestem 16 człowiekiem który niestety nie zapierdala w bagach , bo po prostu nie ma do nich dostępu.lecz stara się ma koszulki czapki z urban city. , zakładam że 90% użytkowników HHstyle to ludzie z miasta. Ja nie , co za tym idzie nie mam aż tak zajebistego dostępu do takowej odzieży. Okej powiecie zostaje urbany city , stopro itd.
Moja kolejna wada to jest to iż jestem zajebiście nie propocjonalny.
Spodnie? Proste jansy beż zadych wymysłów nie są obcisłe zajebiście luźne też nie. Piszecie że rodowici raperzy powinni mieć szerokie spodnie , zadaje pytanie czy tylko takie? Poprostu nurtuje mnie to nie pisze to bo nie wiem jak sie ubierać bla bla. Nie pisze z czystej ciekawości.
Jeśli się ubieracie to w jakich sklepach?

Nie musze żyć z muzyki , muzyka żyje we mnie.

01-03-2011 19:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
Skejci , raperzy , pan mietek. - Stolar - 01-03-2011 19:56 PM
RE: Skejci , raperzy , pan mietek. - Ahu - 01-03-2011, 21:15 PM
RE: Skejci , raperzy , pan mietek. - Smile - 01-04-2011, 07:38 AM

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Tasks
HHstyle.pl © 2007-2012
By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group. Design by HipHop style - Polski i zagraniczny rap | Hosting zapewnia firma: Intoseo Katowice