Mężczyźni w swoich codziennych stylizacjach cenią przede wszystkim wygodę. Przez lata doświadczeń nauczyli się tworzyć zestawy sportowo-casualowe, na każdą okazję. Czasem dają się także ponieść wodzom fantazji i do krótkich spodenek zakładają klasyczne klapki, zapominając o ściągnięciu skarpet. Kobiety powinny uczyć się tej wygody od mężczyzn, a dzięki szarawarom, mają ku temu idealną okazję.

Kobieta jest stworzona po to, by przede wszystkim dbać o siebie i rodzinę, pielęgnować włosy, ciało i dawać dobry przykład nie zawsze schludnym mężczyznom. Niezależnie od okazji ma wyglądać nienagannie, a swoim ubiorem informować otoczenie o tym, jaki ma charakter i czy jest obowiązkowa. – taką sylwetkę kobiety, kreuje się w tradycji i kulturze europejskiej, która w sposób krzywdzący i stereotypowy nakazuje nam pewnego rodzaju dostosowanie się do ustalonych kanonów piękna.

Wiele kobiet nie zgadza się z tym przekonaniem i stawia mu stanowczy opór. Bo czy zawsze trzeba wyglądać elegancko, szczególnie wtedy, gdy mamy małe dzieci, sporo pracy lub, gdy tego typu stylizacje po prostu nam nie odpowiadają? Z pewnością można wkładać dopasowane sukienki i mocno opięte spodnie zawsze wtedy, gdy wychodzimy z domu, ale dla każdej z nas z pewnością będzie to droga przez mękę. Bo nawet największa fanka spodni slim i małej czarnej nienaturalnie przylegającej do ciała wie, jak ważna w codziennych stylizacjach jest wygoda, o której atutach pewnie nieraz przekonałaś się szczególnie latem, gdy temperatura na zewnątrz mocno skoczyła w górę, a nietrafiona stylizacja uniemożliwiła pokonanie wyznaczonej trasy wycieczkowej. Szarawary, czyli wygodne i bardzo luźne spodnie wykonane najczęściej z wiskozy są nie tylko alternatywą dla takich nieudanych stylizacji, ale przede wszystkim również fajnym rozwiązaniem dla kobiet w każdym wieku!

Czas na szarawary, czyli modne spodnie harem z wiskozy

Zdarzyło Ci się zakładać luźne spodnie z nieco opuszczoną górą? Jeśli tak, to prawdopodobnie miałaś na sobie właśnie spodnie harem z wiskozy. Ten typ spodni to przez wielu stylistów opcja typowana jako jedna z najwygodniejszych i jednocześnie wciąż bardzo kobiecych.

Szarawary mogą mieć formę spodni bardzo luźnych lub nieco bardziej dopasowanych, wszystko zależy od tego, jaką figurę posiadasz. Jeśli masz nieco potężniejsze uda oraz dość masywne łydki to szarawary będę Ci bardziej dopasowane. Kobiety o typowo sportowej sylwetce w szarawarach będą się prezentować, jak w luźno powiewającej spódnicy.

Ogromną popularność, szarawary, czyli spodnie harem z wiskozy zyskały dzięki temu, że wykonywano je w pięknych orientalnych wzorach. Dzięki temu świetnie prezentują się podczas wakacyjnych podróży lub na treningach jogi. A dlaczego warto je zakładać latem i w jakie stylizacje łączyć?

Szarawary, jako spodnie harem idealne na lato!

Latem oczekujesz od swojej stylizacji przede wszystkim wygody. Spodnie harem z wiskozy świetnie sprawdzą się w roli takiego ciucha, a wystarczy połączyć je w zestaw z klasycznym topem oraz delikatnymi sandałkami, by móc w nich pójść także do pracy. Do szarawarów bardzo dobrze komponuje się także marynarka oversize o prostym kroju i torebka listonoszka.

Na plażę, na wycieczkę fakultatywną, do samolotu, czy podczas planowania podróży autem. Szarawary zapewnią wygodę na każdą z tych okazji. Wystylizuj je zgodnie z własnym upodobaniem i ciesz się wygodą na co dzień! Kultowe modele tych spodni znajdziesz na: https://www.kokoworld.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.