REKLAMA: nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc STRONY PARTNERSKIE
- Rafał Pietrzak - Tworzenie stron internetowych
- Feromony - Opinie, informacje, porady
- www.NaszaNauka.pl
- https://terazauto.pl/
- https://kmbus.pl/
-
-
Wątek zamknięty 
Temat: Adee
Autor Wiadomość
Siwson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,875
Dołączył: Sep 2010
Szacunek: 37
Post: #1
AdeeBiografia:
Cytat:Młody artysta pochodzący z małej miejscowości Wszemirów w Gminie Trzebnica. Od najmłodszych lat zafascynowany muzyką rap, pierwsze swoje teksty napisał jako 13 -latek. Już na początku podchodził do swojej twórczości z dystansem i stale rosnącymi ambicjami. Samokrytyka nie pozwalała mu na zbyt łatwą akceptację każdego ze stworzonych przez siebie tekstów. W wyniku tego, niejeden z nich bezpowrotnie zginął w składzie makulatury... Jak sam twierdzi, jego pierwszy kontakt z hip-hopem zapoczątkował prezent od znajomego, w postaci płyty Slums Attack. Od temtej pory, innych gatunków muzyki słuchał tylko sporadycznie.Z czasem, jego fascynacja przerodziła się w pasję. W roku 2008, będąc uczniem Licum w Żmigrodzie, poznał kolegę, który przedstawił mu twórczość tamtejszego składu INFEKCJA, cyt .: „Usłyszałem kilka ich kawałków i po raz pierwszy poczułem, że to jest coś, co chciałbym robić”. Późniejsza znajomość z tymi twórcami zaowocowała utworem „Dziury polityczne”, w którym Adee wystąpił gościnnie. Od tego momentu rozpoczęła się stała współpraca z Wiszem, liderem INFEKCJI. Nagranie z nim utworu „To, co najważniejsze” utwierdziło Adee’ego, że rap go pochłonął. Niestety współpraca zakończyła się tylko na luźnych trackach. Nie poddając się sytuacji, Adee, wraz ze swoim kumplem Mash’em stworzył skład, o nazwie SPÓŁKA AKCYJNA. Pod jej szyldem powstała płyta pt.: „AToMiStyka mixtape”. W roku 2010, Adee nagrał swoją pierwszą, solową EP-kę pt.: „Mówią, że błądzę”, która została dobrze przyjęta nie tylko przez grono znajomych, ale także przez lokalnych słuchaczy. Na skutek tego, poznał on wielu innych artystów tworzących w jego regionie. Jednym z nich był Pavlos (dziś znany jako Stejcz), we współpracy z którym nagrał kolejną płytę pt.:”Stylikombinacja”. Niestety mixtape nie doczekał się publikacji w sieci. Niestety, ponieważ na tej płycie – jak powiedział sam raper – zauważył po raz pierwszy znaczny progress swojego wykonastwa. Adee nieustannie rozwija się muzycznie, co nie pozostaje bez echa, czego dowodem jest częste zapraszanie go na koncerty podczas lokalnych imprez, oraz do dogrywania gościnnych zwrotek w projektach lokalnych raperów.W listopadzie 2012 roku, podpisał kontrakt muzyczny z wytwórnią RW-RECORDS. Aktualnie pracuje nad pierwszym, poważnym materiałem pt.: „Dla ziomali rap”. Adee zapowiada też, że to dopiero początek jego przygody z rapem.

Opis:
Cytat:Adrian Gawłowski pochodzi z Wszemirowa (woj. dolnośląskie). Współpracuje z wytwórnią muzyczną RW-RECORDS.

Płyta "Dla Ziomali Rap" została tak zatytułowana ponieważ, większość tracków pokazuje rap od strony zajawkowej. Przedstawione na niej tematy są w większości bliskie naszym rówieśnikom, poza tym inspiracją i motywacją do pracy było wiele sytuacji związanych z przyjaciółmi i to głownie im dedykowany jest album. Sfery biznesowe, zyski i straty są przedstawione w cieniu przyjaźni, uczuć i wartości pozamaterialnych. Rap z przekazem dla młodych ludzi którzy mają jakieś pasje i chcą je realizować.

Fanpage: http://www.facebook.com/adeemusic

Pomogłem? Odwdzięcz się, dodaj pkt reputacji.

Fanpage: http://www.facebook.com/Siwson71
01-05-2013 17:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Tasks
HHstyle.pl © 2007-2012
By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group. Design by HipHop style - Polski i zagraniczny rap | Hosting zapewnia firma: Intoseo Katowice