Szacunek: 30
Post: #1
Kolejorz vs Juventus
Dziś wydarzenie bardzo ważne dla kibiców lecha ; ))

Lech potrzebuje w sumie tylko remisu żeby awansować z tego co pamiętam, no ale idą jak burza w tej grupie i nie zdziwił bym sie jak by wygrali.

Bukmacherzy daja 12 złotych na lecha w chwili obecnej, czyli teoretycznie ich zdaniem lech nie ma najmniejszych czas, ale oni są nie z tej ziemi bo lech w tej fazie grupowej pokazał jak się w piłkę gra i myślę ze można sie spodziewać dobrego meczyku :))

Dziś na boisku temperatura ma spaść do -12 stopni Celsjusza :D

Linki są niewidoczne dla gości Zarejestruj się Lub

12-01-2010 07:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

RE: Kolejorz vs Juventus
Lech ma kłopoty. Jedyny w tej chwili napastnik w kadrze(Rudnevs) walczy z kontuzją i nie wiadomo czy wystąpi, a to właśnie on zniszczył Juve we wrześniu. Wierzę, że będzie 1:1.

some of these bitch ass rappers would take a dick to say they had it hard

12-01-2010 07:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
123frytki
*****

Post: #3
kto zagłosował na lecha ? :D HAHHA taka opcja raczej nie wchodzi w grę .. no ale obyś miał racje ;)

Post: #4
Jako Legionista stoje za Juvenstusem ale jednak "polskie serce" każe kibicować (przez gardło ledwie mi to przechodzi) Lechowi. ;p

Post: #5
@Spandom- jako kibic Slaska spiewam na meczach "Niebieskie pionki, jestescie Amika Wronki" :D a jednak tutaj kibicuje Lechowi i nie ukrywam, ze chcialbym aby wygral.

Jednak patrzac na ich forme w ekstraklasie, nie wroze im rewelacji. Odnosze wrazenie, ze chopaki chca sie pokazac tylko w Europie i spierdolic z LEcha. Nie wiem, tak to dla mnie wyglada. Albo poprostu sa za slabi aby dawac tyle z siebie w kazdym meczu co daja w Lidze Europejskiej. To juz by trzeba trenera zapytac, ale ten bank powie "Wszystko ok, zrobilismy wszystko zeby zapewnic warunki blabla" to ja sie pytam, po chuj taki trener, ktory robi wszystko a nic z tego nie wychodzi. Zielinskiego wyjebali, ale jego przynajmniej pilkarze rozumieli. A ten Bakero, ani be ani me po angielsku i polsku to jak on ma prowadzic druzyne.

Post: #7
AAAAAAAAA na pewno juventus będzie chciał wygrać to spotkanie bo ma zaległości, ale juventus po raz kolejny będzie grał taki mecz. Dla nas nie oszukujmy sie to okazja kolejna ale jedna z niewielu żeby sie pokazać, i może coś wreszcie sobą zaprezentować. Jestem przekonany ze lech będzie grał na 200% swoich możliwości ( nawet jeżeli przegra ).

A trener to faktycznie, coś tam pewnie tłumacz przed meczem poradzi ale w szatni co ? 15 minut tak? od gwizdka konczoncego piersza czesc spotkania!

- Zanim zejdą z boiska i zbiorą sie z boiska zostanie im 13 minut /
niech co 3 pójdzie do wc to podejrzewam ze zostanie im około 5 minut gdy już wszyscy zbiorą sie w szatni..
Trzeba odliczyć od tego jeszcze 2 minuty żeby zdarzyć pojawić sie na murawie nim minie 15 minut..
No to zostaje im 3 minuty..
Nie zapominajmy ze trzeba te 3 minuty podzielić na polowe jeszcze bo 1,5 minuty mówi trener, 1,5 minuty mówi tłumacz :D

co przez 1,5 minuty potrafi przekazać trener zawodnikom.. cóż to będą za instrukcje ? :D

12-01-2010 13:13 PM
****

Post: #8
(12-01-2010 13:13 PM)Smile napisał(a): Linki są niewidoczne dla gości Zarejestruj się Lub

Jak bedzie remis to powie tak:

Jak bedzie Lech przegrywal powie tak:
"Non komprende arbitros debilos amigos, per Defensivo to Szitos a GRacias pro Golkiperos."

Post: #9
Cytat:"Avanti madafakos pro ofensivos bo chujos z jaguaros a grantos chinqueczentos ala bonuso."

Post: #10
No ja za lechem jestem, nie jestem az takim zapalonym kibicem ale i tak wierze ze Lech wygra :) KOLEJORZ! KOLEJORZ! KKS KOLEJORZ! xD

Pomoglem? jesli tak, daj punkta reputacji za pomoc ;)