REKLAMA: nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc STRONY PARTNERSKIE
- Rafał Pietrzak - Tworzenie stron internetowych
- Feromony - Opinie, informacje, porady
- www.NaszaNauka.pl
- https://terazauto.pl/
- https://kmbus.pl/
-
-
Wątek zamknięty 
Temat: Kylo
Autor Wiadomość
Siwson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,875
Dołączył: Sep 2010
Szacunek: 37
Post: #1
Kylo
Ode mnie: Człowiek, który nie ma zamiaru zawodzić swoich słuchaczy. Nie tylko mówi, ale i robi. Zapraszam do sprawdzenia jego płyty, bo jest warta przesłuchania.Informacje:
Cytat:KYLO, właściwie Krzysztof Wendt, raper oraz producent z Kartuz (woj. pomorskie). Kylo swoją działalność rozpoczął w 2003 roku, stawiając pierwsze kroki w produkcji bitów na bardzo amatorskim oprogramowaniu. Owocem tych prac był pierwszy solowy album nad którym prace zakończyły się w 2005 roku, zatytułowany "Dla Dzieciaka". Płyta ta była znana tylko bardzo wąskiemu gronu przyjaciół. Dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi krażek Kartuskiego rapera - "Czas Na Zmiany". Płyta ta została już wyprodukowana z pomocą programu FL Studio, w którym artysta do dziś produkuję bity.Był to również początek zajawki samplowaniem i pierwsze próby stworzenia tego typu podkładów. Kolejne dwa lata to dwie kolejne płyty. W 2008 roku Kylo wypuszcza album zatytułowany "Przystanek Prawda" oraz rok później w lokalnych kręgach słuchacze mogli usłyszeć album "Muzyka Miasta". Jak sądzi sam muzyk album ten był przełomowy, gdyż tak na prawdę ostatecznie ugruntował styl zarówno tekstów jak i bitów. W 2010 roku raper postanawł zacząć trochę szerzej promować swoją twórczość. Muzyka, która była przeznaczona tylko i wyłącznie dla grona znajomych, staje się ogólno dostepnym albumem w sieci, reklamowanym poprzez różnego typu fora oraz serwisy społecznościowe. Płyta ta niesie ze sobą pierwsze koncerty. Gościnnie ukazują się na niej inni lokalni artyści tacy jak Hagen z którym Kylo współpracował już od dłuższego czasu oraz Sara Langa.

W tym roku ukazać ma się kolejny krążek. Jego premiera zaplanowana jest na miesiąc maj. Płyta zawierać będzie 18 utworów i będzie nosiła tytuł "Znak Czasu". Krążek ten będzie wsparty przez dużą liczbę mocnych patronatów a cały materiał promować będzie klip do utworu "Miałeś Tu Być".


DYSKOGRAFIA:
Dla dzieciaka (2005)
Czas na zmiany (2007)
Przystanek prawda (2008)
Muzyka miasta (2009)
K100 Historia prawdziwa (2010)
Znak Czasu (2012)

Cytat:"Znak Czasu" to szósty solowy album Kartuskiego rapera o pseudonimie Kylo. Prace nad albumem trwał blisko rok i poczatkowo skupiły się wokół produckji bitów. Podkłady umieszczone na płycie to raczej ciężkie brzmienia niż latjowe samplowane bity. Tematyka płyty jest bardzo szeroka i obejmuję zarówno problemy całego świata jak i sprawy ważne w gronie przyjaciół. Cała płyta to ponad 70 minut materiału, za jego produkcję, mix oraz mastering odpowiedzialny jest sam autor. Gościnnie na płycie pojawili się Hagen, Sancho Pe, Sobisz, Borzy oraz producencko DBK.

Tracklista:
1. Znak Czasu (Prod. Kylo)
2. Czas Pokaże (Ft. Hagen, Prod. Kylo)
3. Hell (Prod. Kylo)
4. Wypijmy (Ft. Borzy, Sobisz, Prod. Kylo)
5. Dla Was (Prod. Kylo)
6. Miałeś Tu Być (Prod. Kylo)
7. Jestem z Polski (Ft. Sancho Pe, Prod. Kylo)
8. Historie Oparte Na Faktach (Prod. Kylo)
9. Dla Swoich Jestem Dobry (Prod. Kylo)
10. Dobrze Wiem (Prod. Kylo)
11. Nielegalni (Prod. Kylo)
12. Wracam (Prod. Kylo)
13. Nie Chcę Mięć (Prod. DBK)
14. Północna Strona Polski (Prod. Kylo)
15. S.O.S (Prod.Kylo)
16. Tu Się Wychowałem (Ft. Borzy, Prod. DBK)
17. Świat Nie Jest Sprawiedliwy (Prod. DBK)
18. Wiara, Nadzieja i Miłość (Prod. Kylo)


Link do pobrania: http://kylo.com.pl/

Pomogłem? Odwdzięcz się, dodaj pkt reputacji.

Fanpage: http://www.facebook.com/Siwson71
05-30-2012 22:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Tasks
HHstyle.pl © 2007-2012
By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group. Design by HipHop style - Polski i zagraniczny rap | Hosting zapewnia firma: Intoseo Katowice