Marzysz o pięknej figurze? Cóż, walka o piękne ciało to jedno z najczęściej powtarzających się postanowień noworocznych. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, w końcu naturą człowieka jest posiadania potrzeby akceptacji, a ta z kolei ma bardzo ścisły związek z tym jak prezentuje się ludzkie ciało.

Zabiegi medycyny estetycznej

Nie od dziś wiadomo, że sport oraz zdrowa dieta to klucz do uzyskania wymarzonej sylwetki. Mimo to czasem odpowiednia ilość ruchu oraz zdrowe posiłki nie przynoszą efektów, których się od nich oczekuje. Co wtedy? Jeśli zdrowy tryb życia to nadal za mało lub po prostu chcesz sprawić, by Twoje ciało było bardziej jędrne, rozwiązaniem mogą okazać się zabiegi medycyny estetycznej. Wiele osób myśli, że zabiegi, które mają na celu ulepszenie wyglądu niektórych partii ciała są niezwykle bolesne oraz mało efektywne, należy jasno zaznaczyć, że jest to mit. Odpowiednio dobrane zabiegi, wykonane u profesjonalisty, są w stanie pomóc Ci pozbyć się Twojego problemu niemal w stu procentach.

Technologie pozwalające wyszczuplić i wymodelować sylwetkę

Jeśli chodzi o modelowanie sylwetki, to obecnie dostępnych jest wiele różnych metod, które zachwycają swoimi rezultatami. Wybierając zabieg, należy zwrócić szczególną uwagę na to, jakich efektów się oczekuje. Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie i nie możesz podjąć jednoznacznej decyzji, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, przygotowaliśmy ten krótki opis kilku metod modelowania sylwetki. Mamy nadzieję, że okaże się on pomocny w wyborze zabiegu.

Accent Prime

Jeśli zmagasz się z cellulitem, a także chcesz ujędrnić swoją skórę oraz dodatkowo pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie, Twój wybór powinien paść właśnie na Accent Prime. Jest to innowacyjna metoda, która wykorzystuje ultradźwięki oraz fale radiowe o bezpiecznej dla organizmu częstotliwości. Fale dźwiękowe docierają do komórek tłuszczowych, które pod wpływem ich działania usuwane są z organizmu. Zabieg należy do jednych z najbardziej bezbolesnych metod modelowania sylwetki, a dodatkowo zapewnia spektakularne efekty. Można go stosować na niemal każdą partię ciała w tym brzuch, nogi oraz ramiona. Czas trwania jednego zabiegu waha się od 30 minut do godziny, jednak, by móc cieszyć się pełnym efektem należy powtórzyć zabieg około 4-5 razy.

SonoQueen

Wiesz już na jaki zabieg warto się wybrać w przypadku chęci pozbycia się cellulitu, jednak co robić, gdy Twoim problemem jest obwisła skóra? Na taką przypadłość również istnieje rozwiązanie! Najlepszy zabieg, który pomoże Ci napiąć skórę oraz sprawić, by dany fragment Twojego ciała prezentował się znacznie lepiej to SonoQueen. Technologia opiera się głównie na ultradźwiękach HIFU. Co to oznacza? Ultradźwięki HIFU działają jak lifting skóry, jest to zupełnie nieinwazyjna metoda, dzięki której unikniesz ingerencji chirurgicznej.

Storz Medical

Storz Medical to specjalistyczny zabieg, pomagający w leczeniu otyłości. Przy wykonywaniu zabiegu Storz Medical stosuje się fale akustyczne. Leczenie falami akustycznymi to nowoczesna metoda, która dociera do głębokich warstw skóry. Zabieg ten pobudza tkanki, przez co wzrasta ich metabolizm. StorzMedical daje świetne rezultaty, które są widoczne gołym okiem już po kilku tygodniach.

Jak widzisz, metod na wymodelowanie sylwetki jest naprawdę bardzo wiele. Warto dostosować je do własnych oczekiwań i możliwości finansowych. Ważne będą również uwagi lekarza przeprowadzającego zabieg – uwzględni on warunki anatomiczne i specyfikę Twojej skóry, co pozwoli zmaksymalizować efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.