Poszukujesz sposobu na niebanalną ozdobę ciała, która nie pozostanie z Tobą na zawsze? Pragniesz wyróżnić się z tłumu podczas ważnej dla Ciebie okazji? Postaw na tatuaż zmywalny, który – podobnie jak permanentny rysunek – podkreśli Twoją osobowość. Zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Z naszego artykułu dowiesz się, jak skutecznie wybrać wzór szyty na miarę Twoich oczekiwań.

Tatuaże zmywalne – kiedy to dobry pomysł?

Coraz więcej osób decyduje się na tatuaże. Moda na nie nadal nie przemija, choć trzeba się liczyć z tym, że permanentny rysunek zostanie na skórze całe życie. Jeżeli rozważasz takie rozwiązanie, pomysł tymczasowego zdobienia ciała powinien przypaść Ci do gustu.

Tatuaż zmywalny pozostanie na skórze kilka dni – jest mniej zobowiązujący, więc możesz testować różne wzory, kolory i rozmiary. Aplikacja takiego tatuażu, w przeciwieństwie do prawdziwego, jest absolutnie bezbolesna i trwa kilka minut. Właśnie dlatego to doskonały pomysł na nietuzinkową ozdobę ciała na konkretną okazję. Tatuaże zmywalne są chętnie wybierane na sesje zdjęciowe, przyjęcia tematyczne, a nawet wieczory panieńskie lub kawalerskie. Czy wiesz, że wykorzystuje się je także jako narzędzie marketingowe? Tego typu ozdoby świetnie sprawdzają się podczas pokazów mody lub dużych sportowych eventów – z powodzeniem mogą zastąpić biżuterię, ale są również skuteczną reklamą.

Jak wybrać wzór tymczasowego tatuażu?

Tatuaże zmywalne są zazwyczaj dostępne jako pojedyncze malunki lub zestawy. Możesz wybrać gotowe wzory lub zaprojektować własną, wyjątkową ozdobę. To drugie rozwiązanie powinno Cię szczególnie zainteresować, jeśli tymczasowy tatuaż ma być alternatywą dla prawdziwego. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni malunek? Kieruj się następującymi krokami:

1. Dopasuj wielkość tatuażu.

2. Wybierz motyw przewodni – bardzo modne są wzory geometryczne, kwiatowe, zwierzęce, sentencje lub symbole.

3. Zdecyduj, jaki kolor będzie miał Twój tatuaż – możesz wybrać wielokolorowe, czarne lub białe wzory.

Wybierając wzór ozdoby tymczasowej, weź pod uwagę, że powinna być unikalna. Jeżeli zrealizujesz swój projekt w dobrej drukarni – takiej jak np. COPIO – możesz liczyć na to, że Twój tatuaż będzie odporny na pot i wodę. Usunięcie ozdoby jest banalnie proste, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by dowolnie testować wzory i kombinacje kolorystyczne. To najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, czy prawdziwy tatuaż to coś dla Ciebie!