Warszawa jest miastem, które ma pełno możliwości rozrywkowych. Można zdecydować się na spędzenie wieczoru kawalerskiego w lokalu lub bawić się świetnie na otwartej przestrzeni w plenerze.

Dużo zależy od pory roku oraz pogody i dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie konkretnego miejsca, aby mieć pewność, że pogoda nie popsuje tego wyjątkowego dnia.

Kto zajmuje się organizacją wieczoru kawalerskiego i z kim go spędzić?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi co do tego, kto powinien zająć się organizacją wieczoru kawalerskiego. Jeśli ma być to niespodzianka, wszystkim zajmuje się świadek. Natomiast istnieje także możliwość organizacji imprezy tylko przez pana młodego lub przygotowanie uroczystości wspólnie ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi.

Na to wyjątkowe wydarzenie warto zaprosić tylko te osoby, które dobrze się bawią i naprawdę chcą spędzić ostatnie wolne dni pana młodego w przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie nie warto zapraszać znajomych, którzy po wypiciu kilku drinków awanturują się i mogą popsuć wszystkim humor.

Jakie są najlepsze pomysły na organizację wieczoru kawalerskiego w Warszawie?

W stolicy jest mnóstwo miejsc, które warto wynająć na to wyjątkowe przyjęcie. Dobrze jest również przed samą imprezą rozerwać się gdzieś na mieście lub w plenerze.

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski to:

 • gra w paintball,
 • jazda quadami,
 • escape room,
 • nauka strzelania,
 • survival,
 • park linowy,
 • ścianka wspinaczkowa,
 • skok na bungee,
 • party bus,
 • klub ze striptizem.

Czy warto wieczór kawalerski zorganizować w nocnym klubie?

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań dotyczących wieczorów kawalerskich jest zarezerwowanie kompleksowego pakietu w nocnym klubie. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy i dodatkowo świetnie bawić się do samego rana. Imprezowanie w jednym miejscu jest znacznie lepszym pomysłem niż jeżdżenie od jednego klubu do drugiego.

Najczęściej na terenie Warszawy wieczór kawalerski organizowany jest w nocnym klubie o nazwie Hustler Gentlemen’s Club. Głównie dlatego, że poziom imprezy w takim miejscu odbywa się na europejskim poziomie. Panowie mogą przez całą noc korzystać z restauracji oraz podziwiać piękne panie wykonujące taniec erotyczny połączony ze striptizem.

W takich miejscach dostępne są różnego rodzaju pakiety:

 • basic – darmowe wejście i powitalny drink oraz prywatny taniec w pokoju VIP dla przyszłego pana młodego,
 • standard – wszystko co w pakiecie basic + butelka wódki oraz burgery dla każdego,
 • exclusive – zapewniający wszystko to, co w pakiecie basic i standard + dodatkowo prywatna loża, butelka whisky, tequila, gin, wino, napoje gazowane,
 • soki, piwo, kolacja oraz specjalne show w wykonaniu pięknych kobiet.

Organizując imprezę kawalerską w nocnym klubie na terenie Warszawy, należy również mieć na uwadze to iż jest to duże miasto i trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z przewozem wszystkich uczestników. Dlatego nocny klub ze striptizem Hustler Gentlemen’s Club oferuje darmową taryfę dla wszystkich uczestników imprezy. Nie trzeba wtedy martwić się o organizację przejazdu, ponieważ wszystko będzie zaplanowane.

Spędzenie całej imprezy w nocnym klubie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ można tam świetnie się bawić, podziwiać piękne kobiety podczas tańca na rurze i striptizu oraz spożywać wysokiej jakości napoje alkoholowe. W ten sposób wieczór kawalerski będzie wielkim sukcesem wspominanym przez wiele lat. Taka impreza pozwoli również każdemu odpowiednio się zrelaksować i wyszaleć.

Dodaj komentarz