Od 17 lipca można organizować koncerty w klubach oraz na otwartych przestrzeniach. Jednym z pierwszych imprez we Wrocławiu będzie występ O.S.T.R. na HotSpocie 18 lipca.

Koncert O.S.T.R na HotSpocie będzie pierwszym, który odbędzie się w tym miejscu po lockdownie. Trzeba to sobie powiedzieć szczerze, miejskie plaże będą rajem dla koncertomaniaków. Jedyne ograniczenia to dwa metry odległości pomiędzy osobami oraz nakaz noszenia maseczki. Na HotSpocie jest wystarczająco dużo miejsc, aby pomieścili się wszyscy, chcący posłuchać nowego albumu Ostrego oraz DJ Haema.

Jest to także pierwszy występ promujący najnowszy album O.S.T.R. – Gniew. Oczywiście podczas występu nie zabraknie też najpopularniejszych kawałków z obszernej dyskografii muzyka. Bilety do nabycia w going.pl

O.S.T.R. już 20 lat jest ze swoją publicznością w całej Polsce i zagranicą. Teraz też nic nie powstrzyma go przed podzieleniem się z Wami przekazem z nowego albumu.

Koncert to gratka dla fanów hip-hopu w klasycznym wydaniu. To wydarzenie, którego nie można po prostu ominąć.

Dla koncertomaniaków są też smutne wiadomości. Na pewno nie odbędą się wielkie koncerty, największych światowych gwiazd. Na to nie pozwolą jeszcze pocovidowe przepisy, więc koncerty dużego formatu się nie odbędą. W zamkniętych klubach na koncercie po 17 lipca będzie mogło przebywać zaledwie 50 procent dopuszczalnej liczby osób. Większe wydarzenia nie będą opłacały się ekonomicznie. Na stadionach widzowie musieliby płacić za puste miejsca – przynajmniej w teorii.

Teoretycznie łatwiej jest organizować koncerty na plażach miejskich, gdzie trzeba zachować jedynie dystans odstępu 2 metrów od siebie. Nie ma w zasadzie żadnych limitów, więc miejskie plaże będą wspomnianym rajem dla koncertomaniaków. Powinno się też ustawiać co drugie miejsce, jak na szachownicy i mieć nałożoną maseczkę. Oczywiście z początkiem odmrażania branży muzycznej i koncertowej, powrócą raczej lokalne gwiazdy i znani nam muzycy.

Przedsmak tego, co czeka Cię na HotSpot-owej plaży:
O.S.T.R. GNIEW – Rozdział I https://www.youtube.com/watch?v=qWtpgekEBto
O.S.T.R. – GNIEW – Rozdział II https://www.youtube.com/watch?v=eRLaDmbtFmI
O.S.T.R. – GNIEW – Rozdział III https://www.youtube.com/watch?v=o_MqcuREIUA

Kiedy: Sobota 18 lipca, 20:30, bramki od 19:30
Gdzie: Plaża HotSpot, Wrocław
Ile: Przedsprzedaż (do 17.07): 50-55 pln, na bramce: 60 pln

Dodaj komentarz