Okulary zawierające nakładki przeciwsłoneczne są znane od bardzo dawna. Osoby, które raz spróbowały tego rewolucyjnego rozwiązania, niechętnie wracają do klasycznych oprawek. Zobacz, dlaczego ramki Clip on zdobyły serca tysięcy okularników i sprawdź, czy ten model przypadnie do gustu także Tobie.

Okulary z nakładkami – proste połączenie i wyjątkowa wygoda

Noszenie przy sobie dwóch par okularów to dla wielu osób uciążliwa konieczność. Kobiety i mężczyźni zmagający się z wadą wzroku muszą zawsze mieć w zanadrzu parę szkieł korekcyjnych oraz przyciemnione soczewki z filtrem UV. Czy wiesz, że możesz połączyć te funkcje? Wystarczy, że zainwestujesz w praktyczne okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi. Oprawki typu Clip on to przełomowe rozwiązanie, które łączy wysoką jakość okularów korekcyjnych z salonu optycznego oraz bezpieczeństwo szkieł z najlepszym filtrem ultrafioletowym.

Problem ze zmianą okularów mają na przykład zawodowi kierowcy, którzy muszą prowadzić pojazd w różnych warunkach atmosferycznych oraz w dynamicznym otoczeniu. Jeśli podczas słonecznego dnia wjeżdżamy do tunelu, to nie wystarczy nam czasu, by szybko znaleźć białe okulary – w takim przypadku kierowca jest zmuszony do prowadzenia w zaciemnionych soczewkach lub do ściągnięcia akcesorium, co często ogranicza jego pole widzenia i podwyższa ryzyko spowodowania wypadku drogowego. Z tego powodu warto mieć przy sobie oprawki Clip on, które pozwalają na zmianę szkieł w przeciągu jednej sekundy.

Oprawki typu clip on – idealne rozwiązanie na każdą porę roku

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi mogą nam się przydać zarówno podczas gorących, wakacyjnych dni, jak i w trakcie jesiennej szarugi. Cechą charakterystyczną tych oprawek jest ich wielofunkcyjność i uniwersalny charakter. Jeśli wybór odpowiednich okularów jest dla Ciebie priorytetem, to propozycje typu Clip on z pewnością zaspokoją Twoje wymagania.

Warto zwrócić uwagę na soczewki przeciwsłoneczne, które stanowią ważny element okularów z nakładkami. Dzięki nim zyskujemy pełną ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Zawodowi kierowcy oraz sportowcy docenią też polaryzację – gwarantuje ona lepszy kontrast widzenia i przyczynia się do redukcji oślepiających poblasków, które często utrudniają jazdę, gdy przemieszczamy się po mokrej jezdni lub szusujemy na stoku w słoneczny dzień.

Jak poprawnie korzystać z okularów Clip on?

Okulary Clip on są wyposażone w dwa niewielkie magnesy. To dzięki nim możemy z łatwością nakładać i ściągać szkła przeciwsłoneczne. Clipy silnie się przyciągają, dlatego nakładka pewnie przylega do oprawy. Stabilność takiego rozwiązania sprawia, że ramki typu Clip on nie będą się przesuwać, dzięki czemu poczujemy się w nich swobodnie. Ten model okularów nadąża za aktywnym trybem życia swojego właściciela – bez obaw można w nim uprawiać sport – docenią go np. biegacze, którzy w trakcie treningów przemieszczają się zarówno po terenach zacienionych, jak i po słonecznych miejscach.

Okulary Clip on swoim designem nie odbiegają od tradycyjnych oprawek. Nakładka z magnesami została zaprojektowana w taki sposób, by jej wymiary były dokładnie takie same, jak oryginalny kształt frontu. Dzięki temu nikt oprócz nas nie będzie wiedział, że używamy okularów typu Clip on. To dyskretne oraz niezwykle skuteczne rozwiązanie dla każdego zwolennika wygodnych i uniwersalnych akcesoriów.

Oprawki z nakładkami magnetycznymi dopasowane do Twojego stylu

Oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi znajdziesz w każdym dobrym salonie optycznym. Ich wybór jest naprawdę szeroki! Po takie rozwiązanie sięgają zarówno najwięksi, renomowani producenci, jak i mniejsze, niszowe marki. Wśród różnorodnych propozycji okularów z nakładkami znajdziemy wszystkie popularne kształty ramek:

  • Prostokątne,
  • Owalne,
  • Okrągłe,
  • Kocie oczy,
  • Kwadratowe.

Na rynku znajdziesz zarówno propozycje z grubą, plastikową oprawką, jak i modele metalowe, okulary na żyłce oraz na wkrętach. Ramki Clip on to ekonomiczna opcja – w cenie jednej pary zyskujemy dwie, unikalne wersje takich samych oprawek z innymi soczewkami. Szukasz modeli z nakładką, które dopasują się do Twojego stylu? Koniecznie zajrzyj do sklepu Kodano, który oferuje bogatą i różnorodną kolekcję okularów Clip on (z nakładkami przeciwsłonecznymi) na stronie https://kodano.pl/okulary-z-nakladkami-przeciwslonecznymi.html.

Dlaczego warto zdecydować się na okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi?

Oprawki Clip on mają mnóstwo zalet i praktycznie żadnej wady. Chociaż Polacy powoli przekonują się do tego rozwiązania, to propozycje z nakładką wciąż nie są tak popularne, jak tradycyjne okulary korekcyjne. Okazuje się jednak, że nakładki mają do zaoferowania trochę więcej niż klasyczne propozycje. Użytkownicy wersji Clip on przyznają, że komfort noszenia takiej pary niczym nie odbiega od zwykłych okularów.

Nowoczesne oprawki są lekkie i wygodne. Zakładanie i demontaż nakładki trwa sekundę, co szczególnie spodoba się osobom gustującym w praktycznych gadżetach. Warto zdecydować się na okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi, bo dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dwa modele w cenie jednego i możemy przez cały czas korzystać z akcesorium, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Nikt oprócz nas nie będzie wiedział, że używamy nakładek przeciwsłonecznych, ponieważ perfekcyjne dopasowanie obu warstw jest praktycznie niezauważalne.

Artykuł partnera.