Oryginalne, spersonalizowane, piękne. Czyli drukowane fotografie jako idealne wykończenie wystroju wnętrza

Jako społeczeństwo mieszkamy coraz ładniej i wygodniej. Nie bez powodu zawód dekoratora wnętrz czy homestager’a staje się coraz bardziej popularny. Jednak, by piękne wnętrze zyskało duszę, potrzebna jest jego personalizacja, swojego rodzaju kropka nad „i” uzupełniająca dopracowany w każdym detalu wystrój. A czy można to zrobić prościej niż aranżując galerię z rodzinnymi zdjęciami?

Dlaczego sesja rodzinna na ścianie to dobry pomysł?

Zdjęcia rodzinne, które trzymane są jedynie na dyskach bądź w telefonie zwykle ulegają zapomnieniu. Mało kto wtedy je ogląda i do nich wraca. Stworzenie galerii z Waszymi fotografiami rodzinnymi może stanowić pierwszy krok do przejrzenia zasobów, które zgromadziliście i ożywienia najpiękniejszych wspomnień.

Zdjęcia powieszone na ścianie nadają wnętrzom charakteru, są też dużo bardziej niebanalne niż obrazki kupione w internecie, często drukowane z tego samego szablonu.

Obok wiszących na ścianie zdjęć Twojej rodziny nie sposób przejść też obojętnie. Możecie być pewni, że taka ozdoba spotka się ze znacznie większym zainteresowaniem Waszych gości niż nawet najpiękniejszy obraz!

A jeśli nie masz, czego umieścić w ramkach… Sesja rodzinna Warszawa rozwiąże ten problem!

No dobrze, zdecydowaliście się stworzyć galerię, ale po przejrzeniu dostępnych zdjęć, uznaliście, że np. do siebie nie pasują? A może na żadnym z nich nie jesteście w komplecie? Jeśli chcecie, by zdjęcia, które zawisną na ścianie były profesjonalne, pełne emocji i po prostu do siebie pasowały, wybierzcie się na sesję zdjęciową. Odpowiednio wybrany fotograf rodzinny warszawa uwieczni na zdjęciach Wasze piękne momenty, dbając jednocześnie o wysoką jakość kadrów.

Wybór fotografa na sesję rodzinną

Sesja rodzinna to duże wydarzenie, dlatego warto poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego fotografa. Czym się kierować?

1. Zastanów się, czego oczekujesz od fotografa jako usługodawcy. Przemyśl, czy efektem sesji mają być tylko zdjęcia w wersji elektronicznej, czy może chcielibyście też otrzymać profesjonalne wydruki (idealne do Twojej galerii!). Bo tak naprawdę fotografia rodzinna Warszawa to nie tylko „pstryknięcie” kilku zdjęć, ale cały proces i dla Was i dla fotografa.

2. Zapoznaj się z portfolio. Szukaj inspiracji w internecie – na Instagramie, Pintereście, w grafice Google. Sprawdź co Ci się podoba i na tej podstawie wybierz 2-3 fotografów rodzinnych, których zdjęcia najbardziej Ci odpowiadają.

3. Mając już wyłonioną finałową trójkę, sprawdź w jaki sposób te osoby się komunikują na stronie i wybierz fotografa, którego styl wypowiedzi jest Ci najbliższy. Takiego, z którym złapiesz fajny kontakt, dzięki czemu atmosfera na sesji będzie przyjemna.