Posiadanie wydajnego kompresora jest niezbędne w efektywnym wykonywaniu prac przemysłowych. Czasami jednak pewną trudność może sprawić wybór tej idealnej. Na szczęście wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku powstała specjalna i innowacyjna seria sprężarek śrubowych BOGE Ecoline. Dlaczego warto postawić właśnie na te produkty?

Sprężarki BOGE Ecoline – z myślą o małych zakładach produkcyjnych

Cechami przewodnimi prezentowanej serii sprężarek BOGE Ecoline jest połączenie długiej żywotności ze stosunkowo niskimi kosztami serwisowymi. Z tego względu rozwiązania z tej linii można polecić szczególnie dla małych zakładów produkcyjnych, w których te dwa aspekty odgrywają zawsze kluczową rolę. Taki efekt możliwy jest do uzyskania dzięki najwyższej jakości komponentom – w tym niezawodnemu śrubowemu stopniowi sprężającemu Made in Germany. Z kolei na przykład w modelu BOGE Ecoline S15 Eco DR mamy do czynienia ze zintegrowanym zbiornikiem powietrza i osuszaczem ziębniczym. A na jakie jeszcze elementy w nich zastosowane warto zwrócić szczególną uwagę?

Sprężarki BOGE Ecoline – solidne i wydajne podzespoły

Wewnątrz sprężarek BOGE Ecoline znajduje się w pełni bezobsługowy napęd pasowy, a same urządzenia należą do gamy maszyn smarowanych olejowo. Jeśli chodzi natomiast o specyfikację mocy, to oferta obejmuje cały jej przekrój obejmujący zakres od 4 do nawet 30 kW. Dzięki takiej formie możliwe jest dobranie idealnej maszyny do produkcyjnych potrzeb. Ich konstrukcja i jakość techniczna sprawiają, że uzyskano w nich przepływ powietrza osiągający wartość do 4,8 m³/min oraz ciśnienie do poziomu 10 bar. Oczywiście wybierać można tu spośród wielu różnorodnych konfiguracji obejmujących między innymi: zróżnicowane zakresy ciśnień sprężania, zintegrowany zbiornik sprężonego powietrza lub osuszacz ziębniczy. Opcjonalnie możliwe jest również rozszerzenie obowiązującej gwarancji, ze standardowego okresu dwóch lat do lat pięciu. Sercem każdej sprężarki jest jej silnik. Aby utrzymać tu niezawodność, wszystkie sprężarki z linii BOGE Ecoline wyposażono w elektryczny silnik klasy IE3 oraz dodatkowy sterownik BOGE Base Control.

Dlaczego warto polecić sprężarki BOGE Ecoline?

Wszystkie powyższe argumenty sprawiają, że kompresory z serii BOGE Ecoline są z pewnością warte polecenia. Prezentowane rozwiązania wydają się być szczególnie znakomitym wyborem dla wszystkich klientów stawiających na niskie ceny zakupowe oraz wysoki poziom niezawodności. Nie bez znaczenia jest też to, że te maszyny można otrzymać wręcz błyskawicznie od ich zakupienia, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko kosztownych przestojów w procesie produkcyjnym. Pomimo tego, że linia sprężarek BOGE Ecoline jest dość ekonomiczna, to jej jakość nie budzi żadnych wątpliwości. Wszystkie maszyny wciąż produkowane są w Niemczech, co gwarantuje ich solidny poziom. Jeśli więc interesuje nas zakup stosunkowo niedrogich, ale godnych zaufania sprężarek to zdecydowanie warto spojrzeć w stronę prezentowanej serii BOGE Ecoline.

Dodaj komentarz