Maj zaczyna rozkwitać i pogoda, która jeszcze niedawno przypominała jesienną pluchę, zamienia się w wiosenno-letnie przesilenie. Z tej okazji możemy zaproponować wam pięć męskich fryzur, które idealnie nadają się na majowy okres. Zobaczcie sami!

W tym tekście podpowiemy, jakie fryzury powinni nosić mężczyźni, jeżeli chcą być modni w maju 2021 roku. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o męskim strzyżeniu lub poszukujecie najlepszego fryzjera, to polecamy Wam aplikację Jean Louis David, która dostępna jest w Sklepach Google (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid) oraz App Store (https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394).

Jakie fryzury możemy polecić?

Oto przykład pięciu fryzur, które na pewno sprawdzą się w maju 2021 roku, ale nie tylko! Pamiętajcie, że na cieplejsze miesiące polecamy krótsze fryzury.

  1. Krótkie boki, dłuższa góra – górę można ułożyć według własnego uznania, np. pod kątem albo sprawić, że będzie bardziej „nieogarnięta”. To świetne połączenie modowego krzyku i wygody.
  2. Krótka całość ze wzorami – to fryzura dla osób, które wolą krótkie fryzury na wiosenno-letnie miesiące, ale nie chcą mieć klasycznie obciętej fryzury na okrętkę, a lubią ekstrawagancję.
  3. Bardzo krótkie boki, krótka góra – bardziej ścięta wersja fryzury nr 1, nie pozwala na większe modelowanie góry, jednak jest chłodniejsza.
  4. Jeden bok krótki, długi dłuższy – tu możemy wybrać, który bok będzie tym dłuższym, rozdzielając obydwa wyraźnym przedziałkiem.
  5. Przód długi, tył krótki – w ten sposób można delikatnie zaczesać dłuższy przód na tył albo na boki.

W przypadku lata ważna jest wygoda noszenia fryzury i łatwość w układaniu, bo nie będziemy przykrywać jej czapką czy kaszkietem. Oczywiście, to tylko część z naszych propozycji i możesz wybrać inną – np. w konsultacji ze swoim własnym fryzjerem. Latem dobrze jest poszaleć jednak ze stylizacjami i do tego serdecznie zachęcamy wszystkich niezdecydowanych jeszcze panów!

Dodaj komentarz