Kolejna edycja wydarzenia Chonabibe Festiwal przed nami. W ostatni weekend sierpnia odbędzie się duża impreza muzyczna z udziałem wielu znamienitych przedstawicieli środowiska hip-hopowego. Przedsięwzięcie zaplanowano po raz pierwszy w Lublinie, w miejscu, które na stałe już będzie kojarzyć się z wyjątkowo muzycznym i chilloutowym klimatem. Nie mogło być zatem lepiej. Na odwiedzających lubelską Marinę nad Zalewem Zemborzyckim 27, 28 i 29 sierpnia 2021 roku czeka wiele atrakcji. Jakich?

Cho-na-bibe pod koniec lata

Przedsięwzięcie muzyczne Chonabibe Festiwal to epizodyczny event, który odbędzie się pod koniec sierpnia 2021 roku w Lublinie. Marina nad Zalewem Zemborzyckim będzie gościć wielu sławnych przedstawicieli hip-hopowej kultury. Na fanów rapu czekają także liczne atrakcje, w postaci wyjątkowo smacznych food trucków, serwujących oryginalne posiłki. Hostem festiwalu jest grupa Chonabibe – lubelska grupa muzyczna wykonująca utwory z pogranicza alternatywnego hip-hopu, zrzeszona w ramach popularnego wydawnictwa muzycznego Urban Rec. Alternatywne brzmienie nie będzie jedynym, jakie usłyszymy nad Zalewem Zemborzyckim. Na pewno na scenie pojawi się silny przedstawiciel Prosto – Wojtek Sokół. Nie zabraknie także ekipy PRO8L3M i trio OIO: Otsochodzi, Young Igi i Oki. Bilety na Chonabibe Festiwal w Lublinie można kupić na Empik Bilety i Going.

Tym razem rodzinny Lublin

Stawkę uzupełnią weterani polskiej sceny rapowej: Rasmentalism i Jarecki. Oprócz nich w Lublinie pojawi się Rosalie. Nieodzowną częścią festiwalu będzie także występ gospodarzy: grupy Chonabibe. Mimo, iż gospodarze do tej pory organizowali event w innych miejscach, tym razem postanowiono przenieść przedsięwzięcie do macierzy. Plan imprezy jest epicki: oprócz dwóch scen, na których występować będą zarówno weterani, jak i młodzi przedstawiciele subkultury, przygotowano wiele różnych, klimatycznych akcentów. Dopełnieniem trzydniowego wydarzenia będzie znakomita pogoda, która, miejmy nadzieję, będzie nieodzownym towarzyszem festiwalu.

Multum atrakcji w wypoczynkowym klimacie

Na uwagę zasługuje obszar, który tym razem będzie gościł odwiedzających i artystów. Ponad trzy hektary otwartej przestrzeni w lubelskiej Marinie to nie tylko swoboda, ale także i bezpieczeństwo w covidowych okolicznościach. Klimatyczny zalew ubogacą: zlot food-trucków, strefa wypoczynku z hamakami w roli głównej, czy piaszczyste boiska do siatkówki. Na wyjątkowo spiętych gości czekają zajęcia z jogi, które wyzwolą każde ciało od trudów życia codziennego. Całość realizowana jest w zdrowym, rodzinnym klimacie, ukierunkowanym na radosne przeżywanie wspólnych chwil i czerpanie z życia garściami.

Mocny line-up uzupełniony konkretnymi atrakcjami

Rodzinna, przyjazna atmosfera to nie mrzonka. Na najmłodszych odwiedzających czeka strefa zabawy z wykwalifikowanymi animatorami w roli głównej. Nieco więksi będą mogli skorzystać z odjazdowych skuterów wodnych – a to wszystko w rytmicznym, rapowym klimacie. Bez wątpienia będzie to jeden z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i niepowtarzalnych koncertów hip-hopowych w Polsce w tym roku. Zbierając wszystko w całość:

  1. Lublin;
  2. Chonabibe Festiwal;
  3. Trzy dni zabawy: 27.08-29.08.2021;
  4. Marina nad Jeziorem Zemborzyckim.

Dodaj komentarz