Popularna od 1988 roku marka Kenzo, to znane i lubiane perfumy na całym świecie. Zapachy są oryginalne, a ich twórcy inspirują się łączeniem kultury japońskiej z europejską. Brzmi modernistycznie? Nowoczesne podejście widać nawet w wyglądzie pięknych flakoników. Jakie perfumy oferuje Kenzo i które najlepiej wybrać? Wszystkiego dowiecie się poniżej!

Oryginalne kompozycje od Kenzo

Podobno pierwsze perfumy Kenzo powstały, aby właściciel marki mógł wyrazić samego siebie za pomocą zapachu. Japończyk, mieszkający w Europie, pamiętał o swojej kulturze i wykorzystywał jej elementy tworzą piękne zapachy, a także kolekcję ubrań i akcesoriów. W ten sposób Kenzo Takada podbił świat. Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, czy Perfumy Kezno pachnaabrdziej eurpsjko czy azjatycko zjarzyj na tagomago.pl/collections/kenzo/, gdzie czeka na ciebie cała kolekcja pachnideł tego projektanta. Pamiętaj, że wszystkie jego zapachy są niespotykane i nie do podrobienia. Właśnie z tych powodów mają one stałe grono swoich fanów, które ciągle się powiększa. Zapachy Kenzo zdobywają uznawane nagrody, a marka powiększa swoją ofertę.

Nuty roślinne i owocowe w perfumach Kenzo

Marka Kenzo nie jest znana osobom niezainteresowanym tematami mody oraz perfum i być może wcale do tego nie dąży, ponieważ perfumy Kenzo, to zdecydowanie zapachy dla odważnych. Spodobają się tym, którzy szukają pozycji odważnej, ciekawej, niepowtarzalnej, ale równocześnie eleganckiej. Jest to duży kontrast, w stosunku do większości marek na rynku, oferujących raczej bezpieczne i sprawdzone połączenia zapachowe. Czym pachnie pewność siebie, odwaga i klasa, według producenta Kenzo? Na pierwszym planie zawsze pojawiają się nuty roślinne takie, jak drzewo sandałowe, papryka, jodła, sosna, frezja, jaśmin oraz piwonia. W kompozycjach zapachowych od Kenzo znaleźć można także wiele nut owocowych, na przykład mango, gruszkę, śliwkę, cytrynę, czarną porzeczkę oraz mandarynkę. W niektórych zapachach można wyczuć również popularne przyprawy i zioła.

Najpopularniejsze perfumy Kenzo

Obecnie każda marka stara się o zaprezentowanie szerokiej oferty, aby każdy klient mógł znaleźć coś idealnie dopasowanego. Po pewnym czasie ujawniają się perełki, które przykuły uwagę największej ilości osób. Które perfumy Kenzo stają między sobą do walki o podium? Wśród kobiecych zapachów zdecydowaną przewagę mają perfumy Kezno Amour, które swoją słodyczą podbijają serca wielu pań. Spośród męskich kompozycji wyróżnia się L’Eau Par Kenzo Pour Homme i jego orzeźwiająca, cytrusowa woń. A czy Ty masz już swój ulubiony zapach Kenzo?

Dodaj komentarz