Wibrator damski już od dawna przestał być tematem tabu, a jego posiadanie powodem do wstydu. Kobiety bowiem coraz chętniej i bardziej swobodniej opowiadają o swoich oczekiwaniach i potrzebach. Właśnie po to aby mogły one w pełni poznać swoje ciało powinny posiadać choć jeden wibrator.

Dlatego posiadanie wibratora jest takie istotne?

Posiadanie wibratora damskiego jest ważne dla zaspokojenia potrzeb kobiety i nie chodzi tu wcale o permanentną masturbację. Otóż, wibrator damski może być narzędziem pomocnym w poznaniu potrzeb i oczekiwań własnego ciała. Należy bowiem pamiętać, że takie poznanie wymaga czasu oraz uwagi i nie zawsze jest możliwe podczas intymnego kontaktu z mężczyzną.

Czy mężczyźni powinni czuć się zagrożeni?

Każdy rozsądny i troskliwy mężczyzna rozumie, że dla kobiety wibrator z reguły nie stanowi substytutu zbliżenia. Czym innym jest bowiem sam akt seksualny, a czym innym poznawanie siebie za pomocą wibratora. Ewentualne rozterki lub wątpliwości pary zawsze powinny rozwiewać podczas szczerej i spokojnej rozmowy. Ponadto, w wielu przypadkach panowie przekonują się do wibratora i chętnie go używają podczas pieszczot z partnerką.

Na co należy zwracać uwagę decydując się na pierwszy wibrator?

Podczas zakupu wszystkich gadżetów erotycznych zawsze należy zwracać uwagę na kwestie ich bezpieczeństwa. Należy bowiem pamiętać o tym, że są to przedmioty mające bezpośredni kontakt ze skórą oraz śluzówkami, a więc nie mogą powodować podrażnień, otarć czy być przyczyną infekcji intymnych. Wibrator damski musi być zatem wykonany z atestowanego materiału, który jest łatwy w czyszczeniu. Ponadto, podczas jego pielęgnacji należy zawsze używać specjalistyczne produkty, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia lecz nie powodują uszkodzenia wibratora. Podczas zakupu pierwszego wibratora należy zwracać również uwagę na jego kształt i pamiętać o tym, że w tym wypadku wielkość nie ma większego znaczenia. Liczy się zatem możliwość skutecznej stymulacji wrażliwych miejsc, w tym rodzaj wibracji.

Ile kosztuje wibrator?

Ceny wibratorów są bardzo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Wśród nich wymienić można choćby rodzaj materiału, kształt oraz obecność dodatkowych funkcji. Wibratory damskie mogą być bowiem między innymi sterowane zdalnie. Dobrej jakości wibratory damskie dostępne są za około sto pięćdziesiąt złotych. To sporo, ale w tym wypadku zdecydowanie nie warto szukać tańszych zamienników.

Czy wibrator damski należy kupić w sklepie stacjonarnym czy można online?

Zaletą zakupu wibratora w sklepie stacjonarnym jest możliwość zapoznania się z różnorodnym asortymentem. Ponadto, godne polecenia miejsca cechuje profesjonalna obsługa, która zawsze służy fachową pomocą, a jednocześnie nie wprowadza atmosfery zakłopotania. Z drugiej jednak strony zakup wibratora damskiego online może być bardziej komfortową i mniej sterującą czynnością. W tym przypadku większość sklepów online dysponuje starannym opisem oferowanych produktów oraz wsparciem podczas ich wyboru. Należy również podkreślić, że zakupione towary przysyłane są w dyskretnych opakowaniach.

Dodaj komentarz