Kiedy nasz najlepszy przyjaciel zdecydował oświadczyć się swojej partnerce, będzie to znak, że czekają nas dwie ciekawe imprezy, jedną z nich jest wesele, a wcześniej oczywiście niezapomniany wieczór kawalerski. Aby, bawić się doskonale i zagwarantować Panu Młodemu najlepszą rozrywkę, należy wcześniej dokładnie wszystko przemyśleć i zaplanować. Od czego powinniśmy zacząć?

1. Zbierzmy całą ekipę

Na samym początku należy ustalić listę gości, biorąc pod uwagę wszystkich najbliższych przyjaciół Pana Młodego. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest założenie osobnej grupy na Facebooku czy też zebranie wszystkich potrzebnych numerów telefonu. Ważny jest dobry kontakt z zaproszonymi osobami, aby dogadać wszelkie ważne szczegóły.

2. Wybierzmy odpowiednie miejsce

Kiedy mamy już ustaloną ekipę wydarzenia oraz termin, powinniśmy zastanowić się nad najlepszym miejscem do spędzenia wieczoru kawalerskiego. Jest to głównie zależne od temperamentu i zainteresowań Pana Młodego. Trzeba ustalić główne atrakcje przyjęcia. Można zorganizować spotkanie w restauracji, czy domu jednego z uczestników, po czym udać się na miasto.

Pomysły na wieczór kawalerski

– escape room

– paintball

– gry na konsoli

– gokarty

– narty

– mecz ulubionej drużyny Pana Młodego

– wyjazd do innego miasta (wypad w góry, nad jeziora czy też nad morze)

– kasyno

– koncert ulubionego zespołu

– klub nocny (np. ekskluzywny klub dla panów ze striptizem New Orleans w Warszawie, oferujący obsługę na najwyższym poziomie)

3. Pamiętajmy o alkoholu

Nie zależnie od miejsca odbycia się całej imprezy bardzo ważny jest alkohol. Trunki muszą być przede wszystkim wysokiej jakości, warto postawić na czystą wódkę, whiskey czy piwa. Zadbajmy także o osoby niepijące, na imprezie muszą być dostępne także napoje bezalkoholowe. Na wieczorze kawalerskim należy pamiętać, aby unikać mieszania ze sobą alkoholi. Jeśli zaczęliśmy od wódki, nie zmieniajmy ją na piwa. Nie warto również przeginać z alkoholem, jeden pijany uczestnik imprezy może popsuć cały wieczór.

4. Zadbajmy o odpowiednią ilość jedzenia

Podczas picia nie można zapomnieć również o jedzeniu, dzięki któremu można uniknąć kaca. Dobrze jest wybrać sprawdzone i lubiane przez większość osób dania takie jak: golonka, frytki, pizza, steki, burgery. Oprócz tego do alkoholu przydadzą się różnego rodzaju przekąski. Aby uniknąć problemów związanych z nawykami żywieniowymi gośćmi, dobrze jest dowiedzieć się wcześniej czy ktoś jest może na specjalnej diecie, może unika glutenu, nie je mięsa czy jest weganinem, albo ma na coś uczulenie. Dzięki temu każdy będzie mógł cieszyć się smacznym posiłkiem.

5. Dobierzmy odpowiedni prezent dla Pana Młodego

Dzięki niemu Pan Młody będzie mógł przez długi czas wspominać ten cudowny wieczór. Istnieje wiele rozwiązań, można kupić na przykład: pasek czy koszulkę ze śmiesznym napisem, spinki do mankietów, butelkę uwielbianego przez Pana Młodego trunku, okulary VR, drona, cygaro, czy wykupić karnet na jakieś ekstremalne przeżycie.

W trakcie udanej imprezy na takich wieczorach alkohol leje się strumieniami, nie każdy również potrafi sięgać po niego umiarem. Aby, uniknąć kaca następnego dnia trzema mu umieć przeciwdziałać. Przede wszystkim należy nie tylko jeść, ale także pić. Warto sięgać jedynie po dobre jakościowo trunki, a główną zasadą jest niemieszanie ze sobą alkoholi. W ten sposób istnieje szansa, że następnego dnia nie obudzimy się z bólem głowy. W sklepach są również dostępne specjalne specyfiki na kaca. Polecane jest także picie wody z sokiem z cytryny w trakcie trwania całej imprezy.

Dodaj komentarz