Odkryj butelkę filtrującą, czyli rozwiązanie, które już pierwszego dnia zmieni twoje przyzwyczajenia, dowiedz się, co możesz zyskać oraz poznaj szczegółowy proces wymiany filtru.

Butelka filtrująca to lekkie, poręczne oraz wyjątkowo wytrzymałe rozwiązanie, które zapewni ci czystą przyjemność, a mianowicie smaczną filtrowaną wodę kranową, gdziekolwiek jesteś. Uprawiasz sport, prowadzisz aktywny tryb życia, a przy okazji zdajesz sobie sprawę, jak istotną funkcję spełnia regularne nawadnianie organizmu? A może dopiero chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia? Niezależnie od odpowiedzi butelka z filtrem jest rozwiązaniem dla ciebie. Każda butelka wielokrotnego użytku jest wyposażona w wymienny filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, lekko podnosi jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń). Butelka filtrująca łączy w sobie skuteczność z ciekawym designem (dostępna w wielu kolorach, ergonomiczny kształt), dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem.

Co zyskasz, sięgając po butelkę z filtrem?

– zadbasz o środowisko naturalne

– odciążysz swój domowy budżet

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk

Gdzie przyda ci się butelka filtrująca?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na spacerze

– podczas aktywności

– podczas wyjazdów

Wiesz już, jak niezwykłym rozwiązaniem jest butelka wielokrotnego użytku, czas przejść do procesu, czyli jak wygląda wymiana filtra w butelce Dafi?

1) Na początku umyj wszystkie elementy butelki (poza filtrem), użyj do tego wody o temperaturze do 50 stopni Celsjusza i płynu do mycia naczyń (wyjątkiem jest butelka filtrująca Solid, jej zbiornik możesz myć w zmywarce)

2) Następnie wypłucz filtr pod bieżącą wodą, przez około 30 sekund

3) W kolejnym kroku napełnij butelkę w 2/3 zimną wodą kranową, następnie umieść filtr i zakręć ustnik

4) Teraz energicznie wstrząśnij butelką. Uwaga! Woda może przybrać szarawy odcień, ale niczym się nie przejmuj to naturalne zjawisko. Następnie wylej wodę i przepłucz butelkę.

5) Napełnij butelkę filtrującą zimną wodą kranową, zamontuj filtr węglowy oraz ustnik. Opróżnij całą butelkę przez ustnik (mocno ją zaciskając). Przepłucz butelkę i powtórz cały proces.

6) Na koniec napełnij butelkę wielokrotnego użytku zimną wodą kranową. Gotowe! Woda nadaje się do spożycia. Ciesz się jej smakiem i zapewnij sobie czystą przyjemność. Pamiętaj jednak o regularnej, comiesięcznej wymianie filtra węglowego, aby zagwarantować sobie najwyższą skuteczność!

Wymiana filtra w butelce Dafi w innej formie? Sprawdź wideo dostępne na stronie https://www.youtube.com/watch?v=3Yxh2TZwZOs&ab_channel=Dafi!