Nowy rok 2022 – przyjął nazwę jako ,,Rok ślubów” – jest to informacja dla wszystkich narzeczonych, że już czas, aby zacząć rozglądać się za zakupami ślubnymi. Między innymi, najważniejszym zakupem dla Panny Młodej, czyli sukni ślubnej. W tym artykule pokażemy Wam jakie sukienki będą nadchodzącym hitem.

Jedne z dwóch najpopularniejszych projektantek: Galia Lahav oraz Sharon Sever zaproponowały kolekcję na nadchodzący ślubny rok. Kolekcja ,,Do Not Disturb” opiera się na tym, za czym tęsknią przyszłe panny młode-podróżami, wolnością oraz byciem sobą. Sharon stwierdziła, że kolekcje inspirowane są stylem miast na całym świecie.

Stawiamy na rękawy

Suknie z tiulowymi rękawami, kokardkami oraz trenem-takie modele wejdą w przyszłe trendy. Moda na rękawy przeniknęła nieubłaganie do wybiegów mody ślubnej–szczególnie wersje, które są odpinane z tiulu, koronki lub całkowicie gładkie.

Seks-appeal oraz wcięcia

Modele w typie syrenki czy księżniczki będą dalej modne, natomiast w czasach pandemii kobiety mają dążyć do zmian i bardziej odważnych wersji tradycyjnych modeli. Seksowne sukienki, głębokie wcięcia na bokach czy plecach. Również modele składające się osobno ze spódnicy i gorsetu – mają zawierać rozcięcia oraz kieszenie.

Możliwość wyboru

Wesela w 2022 charakteryzują się możliwością wyboru. Tak więc popularna ma być koncepcja odpinanych elementów takich, jak spódnica, dzięki czemu całkowicie zmienicie swój wygląd tego dnia. Jeśli nie możecie zdecydować się czy wybrać obcisły dół, czy może rozkloszowany, to dzięki odpinanej spódnicy możecie rozwiązać ten problem. Super rozwiązaniem dla niezdecydowanych panien młodych jest podczas ceremonii, założyć prostą lub obciślejszą elegancką suknię, tylko po to, aby na weselu podczas pierwszego tańca pojawić się w nakładanej over-sizowej spódnicy. Jest to idealne rozwiązanie w momencie, kiedy podczas pierwszego tańca macie na tyle skomplikowany układ, że obcisła sukienka będzie Wam tylko przeszkadzać. Dzięki temu kamerzysta na weselu czy fotograf złapie idealny moment, a nie Waszą zdeterminowaną buzię, podczas skomplikowanych obrotów w obcisłej sukience.

Ekstrawagancja i peleryny

Moda 2022 stawia na ekstrawagancje, mnóstwo detali, piór, falbanek czy przezroczystych materiałów. Do łask wracają również zapomniane peleryny. Coraz więcej panien młodych odchodzi od welonów. Natomiast dzięki odczepianej pelerynie zostanie zachowany, warstwowy, magiczny element stroju ślubnego. Jeśli jednak jesteś tradycyjną Panną Młodą, która bez welonu się nie obejdzie, postaw na koronkę lub aplikacje 3D.

Styl wiktoriański

Okazuje się, że przez pandemie, która nakazała nam siedzieć w domach, większość z nas poświęciła swój wolny czas produkcjom filmowym. Przez popularny serwis streamingowy Netflix popularność zdobył serial „Bridgerton” . Okazało się , że modna weselna również nie obeszła się wobec tego hitu obojętnie. Trendy ślubne będą obejmowały styl wiktoriański – długie rękawy, koronki, gorsety, obszerne spódnice.

Kolory

Okazuje się, że według wielu portali takich jak ,,Etsy” istnieje coraz to większe zainteresowanie jaskrawymi kolorami. Oczywiści biel dalej jest cenionym klasykiem, natomiast kolorowe kreacje w tym roku zyskują na zainteresowaniu. Nie będzie to dotyczyło tylko i wyłącznie sukienek. Ekstrawagancja obejmie także detale, takie jak dekoracje stołu czy zaproszenia ślubne.

Dodatkowa rada. Wszystkie panny młode, chcące być modne w ten piękny dzień. Stawiajmy na pierwszym miejscu wygodę i bycie sobą ! Z doświadczenia wiem, że źle dobrana suknia, potrafi popsuć wasz dzień. Nawet najlepszy fotograf ślubny czy kamerzysta, nie zrobią dobrych ujęć, jeśli wszędzie będziesz pilnowała swojej sukienki, zawijała się w nią czy deptała po niej.

Fotografia ślubna

studiopiorun.pl

Produkcja Filmowa

skynetic.pl

Dodaj komentarz