Partnerki znanych raperów są często równie popularne jak oni, ale są też takie, które stronią od publicznego towarzyszenia swoim mężom, narzeczonym lub chłopakom. Niektóre z tych związków są już historią, ale na tyle mocno dały się zapamiętać w mediach, że nie można ich było pominąć. Jak wyglądają? Kim są? Poznajmy kilka z nich. Cz. 2 – Polska. Zobaczcie galerię!

Sylwia Grzeszczak – żona Libera
Rocznik 89, ślub z Liberem wzięła w 2014 r. Sylwia to bardzo dobrze już znana i lubiana w Polsce artystka popowa, kompozytorka, autorka tekstów piosenek. Jako dziecko brała udział w popularnym programie “Od przedszkola do Opola”. Później można ją było zobaczy i usłyszeć w talent-show “Idol”. Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Na jej liście przebojów znajdują się między innymi: “Małe rzeczy”, “Księżniczka”, “Tamta dziewczyna”. Z Liberem ma 5-letnią córkę Bognę.

Natalia Szroeder – narzeczona Quebonafide
Natalia ma 25 lat i jest piosenkarką na rodzimym rynku pop. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Jako dziecko brała udział w programie “Od przedszkola do Opola”. Widzowie mieli okazję podziwiać również jej udział w “Szansie na Sukces”. Jest też laureatką konkursów muzycznych. Zasłynęła piosenką “Lustra”. Na początku 2020 roku wystąpiła również w filmie “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” grając jedną z głównych ról. Z Quebonafide spotykają się od około 2 lat. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o ich zaręczynach.

Paulina Stefańska – żona Pei
Paulina i Ryszard Andrzejewski poznali się w pracy – żona Pei była jego menadżerką. To drugie małżeństwo znanego rapera. Peja poprosił Paulinę o rękę na jednym ze swoich koncertów. Ślub wzięli w 2012 roku. Mają dwoje dzieci: córkę Lilię i syna Hugo.

Joanna Krochmalska – żona Liroya
Rocznik 82, karierę zaczynała jako modelka i prezenterka w programie dla dorosłych “Red Light”. Wystąpiła również w teledysku do utworu Liroya. To jedna z chętniej pokazujących się żon u boku swojego męża rapera. Są małżeństwem od 2012 roku. Para niejednokrotnie wzbudzała kontrowersje. Odkąd Piotr Liroy Marzec udziela się w polityce oboje reprezentują dużo spokojniejszy wizerunek niż w poprzednich latach. Wychowują razem troje dzieci.

Maffashion – dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego
Julia Kuczyńska, bardzo znana influencerka, blogerka modowa, gwiazda mediów społecznościowych, bizneswoman. Ma 33 lata. Od niedawna partnerka Sebastiana Fabijańskiego, aktora, który spełnia się również jako muzyk (Album pt.: „Primityw”). We wrześniu 2020 roku urodził im się syn Bastian.

Sandra Gutkowska – żona Kaliego
27 letnia modelka i instagramerka, żona Marcina Gutkowskiego. Brała udział w wyborach Miss Polski 2014. Mają córkę Hanię.

Sandra Borycka – żona Miousha
Z Miłoszem Boryckim są w związku od dawna, kilka lat temu wzięli ślub. Mają dwuletnią córeczkę Korę. Sandra prowadzi swój biznes – wytwórnię Fandango Records. Bardzo dbają o swoją prywatność i nie goszczą na łamach portali plotkarskich. Mieszkają na Śląsku.

Iga Lis – dziewczyna Taco Hemingwaya
Ma 20 lat. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Modelka. Od niedawna idzie w ślady rodziców i dzieli naukę z pierwszymi poważnymi doświadczeniami dziennikarskimi. Z Taco spotykają się od 3 lat. Mieszkają razem w Londynie.

Katarzyna – narzeczona Popka
Katarzyna nie jest osobą publiczną. Mieliśmy jednak okazję zobaczyć ją w programie “Taniec z Gwiazdami”, gdzie podczas jednego z odcinków Popek pochwalił się ukochaną. Wychowują razem córeczkę Julię i syna Borysa.

Niéllé Diarra – żona Soboty
Niéllé wyszła za rapera Michała Sobolewskiego 13 marca 2020 roku. Jest tancerką, choreografką, propagatorką dancehallu. Ma 31 lat.

Natalia Ostrowska – żona OSTR
Małżonka Adama Ostrowskiego unika rozgłosu. Są małżeństwem od 2007 roku. Mają dwóch synów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz